SCP-2430
ocena: +4+x

Identyfikator podmiotu: SCP-2430

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-2430 ma być przechowywany w standardowej celi przechowawczej dla humanoidów w Ośrodku 17. Próbki tkanek pobieranych z SCP-2430, po dokonaniu analizy, należy zlikwidować poprzez ich spalenie.

Opis: SCP-2430 jest istotą humanoidalną o identycznym wyglądzie fizycznym z nieżyjącym Adolfem Hitlerem (1889-1945), posiadającą 173 cm wzrostu i 72 kg wagi. Jego układy są zgodne z układami ludzi nie-anomalnych, chociaż same narządy są niefunkcjonalne. SCP-2430 różni się biologicznie od nie-anomalnych ludzi w następujących aspektach:

  • Analiza DNA wykazała, że kod genetyczny SCP-2430 pochodzi od kombinacji genów gatunków: Sus scrofa (Dzik euroazjatycki) oraz Capra aegagrus hircus (Koza bezoarowa). Co więcej, układ kostny SCP-2430 jest połączeniem kości ośmiu różnych osób. Tożsamości tych osób są nieznane.
  • Mózg składa się z mieszaniny tkanek mózgowych S. scrofa i C. aegagrus hircus.
  • Brak zapotrzebowania na żywność, wodę lub powietrze, pomimo obecności układu pokarmowego i oddechowego.
  • Modyfikacje układu nerwowego, w efekcie czego obiekt ma większą wrażliwość na ból.
  • Brak mieszków włosowych. Zamiast tego syntetyczne pasma włosów zostały przymocowane do głowy i twarzy SCP-2430 tak, by przypominały włosy i wąsy zmarłego Hitlera.
  • Nieumiejętność mówienia
  • Ślady cyjanku potasu oraz fragmentów ołowiu wykryte (kolejno) w układzie krwionośnym i pod skórą.

Anomalną cechą SCP-2430 jest jego zdolność do regeneracji skóry i tkanek mięśniowych, pozwalając mu na ich odbudowę po urazach, a nawet ponowne wykreowanie swoich narządów (np. serca i płuc), które zostały usunięte z jego ciała. Rany i nacięcia na ciele SCP-2430 regenerują się w ciągu trzech dni po ich dokonaniu, natomiast regeneracja narządów przebiega maksymalnie do dwóch tygodni; dla pełnej listy szybkości regeneracji narządów zobacz Dokument 2430-Ä.

Zdolność regeneracyjna SCP-2430 nie obejmuje uszkodzeń układu kostnego, a szybkość gojenia się urazów kości jest podobna do tej, która występuje u nie-anomalnych ludzi. Próbki tkanek pobrane z SCP-2430 nie wykazują zdolności regeneracyjnych.

SCP-2430 został odnaleziony w Buenos Aires, w Argentynie, dnia ██.██.1960 w rezydencji zmarłego █████ ████████, który był związany z OBSKURA1. Odkryty przez agentów Mossadu, którzy przechwycili ████████. SCP-2430 został przekazany Fundacji po odkryciu jego anomalnych własności i niemożliwości przeprowadzenia likwidacji SCP-2430 przez agentów Mossadu.

Dodatek 2430-1: Poniższa notatka została znaleziona w rezydencji █████ ████████, przetłumaczona z języka niemieckiego.

Udało nam się uratować Führera i zapewnić mu bezpieczeństwo. Niestety jest martwy w środku. Uważam, że winni temu są Czerwoni, którzy torturowali i otumanili Führera jakimś ich Wunderwaffe. Chciałbym, abyśmy mogli okazać mu litość i go zabić, ale próbowaliśmy wszystkiego. On po prostu nie ginie. Nie porzucajcie go; zbyt mocno odstaje od tłumu.

Dodatek 2430-2: Następujące notatki zostały odzyskane z siedziby głównej GRU "P", po ich upadku w 1991. Są jedyną zachowaną dokumentacją tej organizacji dotyczącej SCP-2430. Wszystkie zostały przetłumaczone z języka rosyjskiego.

01.XII.1943: Wśród przedmiotów odzyskanych z podobozu Obskurakorps w Janowskiej znalazło się około stu kawałków ciał Sæhrímnir z ludzkimi szkieletami wewnątrz każdego z nich. Mają kształty humanoidalne a każdy odcięty kawałek może odrosnąć, tak długo jak istnieje szkielet. Zasadniczo są maszynami pokrytymi mięsem.

13.VI.1945: Jeśli chodzi o zastosowanie ciała Sæhrímnir to towarzysz Stalin osobiście przejrzał i odrzucił proponowany Projekt Einherjar. Zamiast tego towarzysz Stalin zaproponował i zatwierdził alternatywę - Projekt Judecca.

28.VII.1947: Towarzysz Stalin osobiście przejrzał prototypy. Ich niezdolność do odczuwania bólu jest nie do zaakceptowania; stoi to w sprzeczności z celami Projektu Judecca.

24.II.1948: Przewieźliśmy Uralic flesh-crafters2 do kwatery głównej w Moskwie. Zostali przydzieleni do pomocy w Projekcie Judecca, przestrzegając specyfikacji opisanej przez towarzysza Stalina. W imieniu Narodów Związku Radzieckiego - osądzimy i ukarzemy Hitlera, doprowadzając do ostatecznego zwycięstwa sprawiedliwości!

17.IV.1950: W zamian za współpracę w Projekcie Judecca 4000 kg mięsa Sæhrímnir zostanie przekazane dla przedstawiciela Uralic flesh-crafters. Z innych wiadomości, towarzysz Stalin chce wszcząć proces prywatny przeciwko Hitlerowi.

09.V.1951: Dzisiaj jest Dzień Zwycięstwa. Towarzysz Stalin zrobi nam ten zaszczyt i odwiedzi klatkę Hitlera po paradzie. W tym roku prosi, by ponownie być świadkiem Rytuału Nyúz3. Przesłuchujący, zadbajcie o to.

06.V.1953: Towarzysz Stalin nie żyje. Nie musimy już trzymać Hitlera. Nie ma sensu marnować na niego kul, on nie umiera. Po prostu zakopcie go dyskretnie. Tylko zmarnowano na niego mięso Sæhrímnira.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported