SCP-245-1-A
ocena: +5+x

Ostrzeżenie. Wyłącznie autoryzowani pracownicy mogą uzyskiwać dostęp do tego pliku.

Informacje o pliku SCP-RPG: "Samotne i płaskie piaski"

Nazwa pliku: SCP-245-1.zip
Rozmiar pliku: <50 [mb]
Hasło główne: largecosmiclouse

Opis ogólny

startingmap.png

Początkowo załadowana mapa przykładowa wykorzystana w procesie tworzenia SCP-245-1. Wszelkie modyfikacje nakładane na tę mapę należy zgłaszać menedżerowi projektu SCP-245.

SCP-245-1 to gra uproszczona z powodu ograniczeń czasowych i zasobowych projektu SCP-245. Fabuła skupia się na młodym protagoniście, który pod wpływem inspiracji wykorzystuje miecz i tarczę swojej babci, by uratować swe miasteczko przed atakiem piaskowych golemów. Po ukończeniu zadania protagonista jest zmuszony wyruszyć zadanie poświęcone ratowaniu córki króla, która zaginęła.

Zadanie to związane jest z kilkoma pobocznymi, które należy ukończyć celem znalezienia obozu bandytów. Kapitan bandytów podejrzewany jest o uprowadzenie księżniczki. Antagonista ów jest jednak tylko przynętą, gdyż księżniczka odeszła z nim z własnej woli. Wkrótce przybywa główny antagonista (Ozymandius) i dziękuje protagoniście za przybliżenie go do jego celów poprzez ukończenie zadań pobocznych.

Król skierowuje protagonistę do piramidy, gdzie miejsce ma ostateczna konfrontacja z antagonistą. Przeciwnik w ostatniej chwili zakańcza rytuał i staje do walki z protagonistą. Po walce przez ekran przewijają się napisy końcowe, po których wyświetlony zostaje pełen opis SCP-245.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported