SCP-2600-CU
ocena: +1+x
Obrazek usunięty z rozkazu O5-██, z powodu odziaływania na personel jego szaleńczą… słodkością!

Identyfikator podmiotu: SCP-2600-CU

Klasa podmiotu: Oh, jakie słodkie.

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-2600-J ma być… przytulony? Przytulony. Ma być przytulany co najmniej raz dziennie, przez asystenta badacza Betsy Stu. Cały personel zdolny do tolerowania oddziaływania słodkości SCP-2600-CU1 ma stacjonować na stałe w obrębie Ośrodka 56, który przechowuje tylko SCP-2600-CU, ponieważ każdy inny artefakt byłby przytłoczony jego arkanami mocy uroczą twarzyczką. Personel, który cierpi na niewydolność narządową lub krwotok z powodu przytulania SCP-2600-CU, jest zdecydowanie niegodny jego przeuroczej miłości.

Opis: SCP-2600-CU jest najsłodszą rzeczą na świecie. Cokolwiek napisane lub powiedziane na temat SCP-2600-CU ma chwalić jego uroczą małą… twarz? Inne części ciała również mogą być wychwalane w miarę ich identyfikacji.

SCP-2600-CU to najsłodszy… organizm w dziejach! Ma sześć super słodkich oczu, zrobionych z najbardziej wzbudzających zachwyt lepkich płynów! Spójrzcie na tę słodką mackę… mackę? Szlam jest jak… obożeżygnę tęcza! Czasami przecieka, ale robi ten mały skurcz, który daje ci znać, że wszystko jest w porządku! Kiedy się porusza, czasami może wychylać się za ściany i słuchać każdego słowa, żeby upewnić się, że wiesz, jak barddzzo go kochamy!

Od czasu do czasu wypuszcza ogromne ilości płynów, które zostały nazwane słodkimi płynami. Najczęściej wychodzą one z słodkich plamek SCP-2600-CU, które pulsują i rosną, gdy poziom słodyczy staje się przytłaczający! Są one również znane z tego, że pękają podczas wydalania, co wymaga częstego czyszczenia od wszystkich najlepszych przyjaciół SCP-2600-CU!

Każdy pracownik, który nie chce brać udziału w pochwałach nad przesłodkością SCP-2600-CU może brać udział w innych działaniach, takich jak rozwieszanie plakatów wokół Ośrodka 56 o chwalebnym małym tańcu, który robi, lub tworzyć dokumentacje która zostanie wysłana do innych ośrodków. MFO-Psi-9 "Those Poor Bastards" otrzymała zadanie znalezienia partnera hodowlanego dla SCP-2600-CU, aby cała planeta mogła cieszyć się jego urodą!

Pomóż Każdy pracownik, który jest wredny w stosunku do SCP-2600-CU, ma zostać wysłany na czas określony lub przydzielony do sprzątania kąta dla niegrzecznych.

Dodatek: Badacz Boyd wykonywał obowiązkowe interakcje z SCP-2600-CU i popełnił błąd wyłączając się poza scenariusz, pytając go "czy był niegrzecznym chłopczykiem!" co spowodowało, że stał się wzburzony. Badacze byli w stanie uspokoić SCP-2600-CU przy minimalnych stratach, po zapewnieniu SCP-2600-CU, że Badacz Boyd działał w pojedynkę i wszyscy bardzo go kochają.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported