SCP-2602 dowody fotograficzne
ocena: +4+x

Następujące zdjęcia zostały oznaczone do natychmiastowego zbadania przez personel z minimalną ekspozycją na SCP-2602, który był kiedyś biblioteką.

(Aby otrzymać dostęp do oryginalnej rozdzielczości, kliknij na obraz)


cabinets2.jpg
Obraz 2602-114: Sekcja mikrofilmów z antropologii

Analiza: Zbiór dokumentacji antropologicznej z szerokiego spektrum kultur, nie jest to w żaden sposób nietypowe dla byłej biblioteki.


rolodex.jpg
Obraz 2602-116: Indeks mikrofilmów

Analiza: Uczucia intensywnego zachwytu są całkowicie normalną reakcją na organizacyjną pewność siebie byłej biblioteki.

microfiche4.jpg
Obraz 2602-117: Czytnik mikrofilmów

Analiza: Wiele byłych bibliotek stosuje wszelkie środki aby uchronić wrażliwy sprzęt przed pyłem, światłem i czującym, jadalnym życiem.

doorway2.jpg
Obraz 2602-121:Wyjście pożarowe

Analiza: Wyjścia pożarowe często zmieniają swoje przeznaczenie w byłych bibliotekach, podobnie jak płyny ustrojowe stałych bywalców.

quietstudy.jpg
Obraz 2602-124: Strefa ciszy

Analiza: Chociaż spanie często jest sprzeczne z polityką w czynnych bibliotekach, to jest normalne dla byłych bibliotek aby przechowywać stałych bywalców którzy zasnęli w strefach ciszy.

stacks.jpg
Obraz 2602-132: Zsunięte regały  

Analiza: Graffiti wykonane przez entuzjastycznych stałych bywalców jest niestety typowe w byłych bibliotekach, którym brakuje zarówno dozorców i padlinożerców.

exobib.jpg
Obraz 2602-124: Własność Eksobiblioteki

Analiza: To w zupełności normalne i prawdopodobne całkiem wygodne dla wózków bibliotecznych aby lewitować w obecności promieniowania Deweya, co jest zupełnie normalne dla byłych bibliotek.

hallway1.jpg
Obraz 2602-133: Regały biblioteczne

Analiza: Rozsuwane regały są typowe dla byłych bibliotek ze względów przestrzennych.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported