SCP-2642
ocena: +2+x
Vase.jpg

SCP-2642

Identyfikator podmiotu: SCP-2642

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: W stosunku do SCP-2642 należy stosować standardowe czynności przechowawcze dla zagrożeń informacyjnych klasy B, z dodatkową wizytą pojedynczego członka personelu Klasy D co dwa tygodnie. Jakiekolwiek zanotowane przełamanie zabezpieczeń powinno skutkować w kwarantannie dotkniętego obszaru na co najmniej dwa tygodnie.

Opis: SCP-2642 to przedmiot, który można opisać wyłącznie jako "połowa twarzy słonia", bez względu na to, czy ma taką formę, czy nie. Wszelkie próby ustalenia linii przecięcia anomalii przez podmiot ludzki, skutkuje głębokim przekonaniem, że są w błędzie. Potem podmiot szydzi z siebie ze względu na niepoprawną odpowiedź. Obrazy mają tendencję do stawania się bardziej porywczymi i kreatywnymi wraz z ilością niepoprawnych odpowiedzi. W 98 procentach przypadków, podmiot powróci do obiektu i spróbuje odgadnąć poprawnie, przy czym "niepoprawny" wynik przynosi wysoki poziom frustracji i zawiedzenia; poziomy obu wydają się zwiększać w nieanomalnym tempie, podobnie do sytuacji, gdzie podmiot jest emocjonalnie zaangażowany w uzyskanie wyniku. Odstępy od tego następują, gdy obiekt nie jest obserwowany, lub nie próbuje się go rozwiązać przez okres pięciu dni lub mniej; takie sytuacje skutkują telepatycznym krzyczeniem wulgaryzmów w nieustalonym obszarze.

Dodatek: SCP-2642 został odkryty dnia ██.██.04 po zanotowaniu podejrzanego zwiększenia się wyszukiwań na wyszukiwarce Google w ████, Waszyngton, przy czym wszystkie dotyczyły "rozwiązywania połowy twarzy słonia". Po rutynowym badaniu przez boty pod kątem potencjalnej anomalnej aktywności, Fundacja została zaalarmowana i przechwyciła obiekt. Warto zaznaczyć, że z obiektem odnaleziono złożony, zapieczętowany list bez adresu zwrotnego lub informacji identyfikacyjnych. W środku koperty był kawałek różowej papeterii pokrytej czerwonymi serduszkami. I koperta i papeteria były pokryte bazgrołami i wulgaryzmami. Złamany grafit ołówkowy został znaleziony w kopercie.

Poniżej znajduje się treść wiadomości:

JEBCIE SIĘ!!! TERAZ WASZA KOLEJ.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported