SCP-3043
ocena: +4+x

DATA: 15.12.2005
OD: Dyrektor Ośrodka August <noitadnuof.pcs|tsugua#noitadnuof.pcs|tsugua>
DO: Sekretarka O5-5 <noitadnuof.pcs|ces55o#noitadnuof.pcs|ces55o>
TEMAT: Re: Przełamanie Zabezpieczeń


Dalej nie jestem pewien, co się właśnie wydarzyło.

Wczoraj nasze boty wykryły nieautoryzowaną edycję dokumentów na naszych wewnętrznych serwerach. Dwie minuty później, cały personel w budynku — włączając mnie — stracił przytomność na trzy godziny. Podczas tego czasu wszystkie kamery przestały działać.

Gdy się obudziliśmy, wszystkich bolały głowy, cały ośrodek pachniał papierosami i tanim alkoholem, dwóch moich strażników było zranionych, w moim biurku znajdowały się trzy naboje od broni oraz ktoś postrzelił SCP-3043. Jedyną wskazówką jaką mamy odnośnie do tych godzin to stara dokumentacja SCP-3043, która została… cóż, 'zaktualizowana' to jeden sposób, by to określić. Załączyłem ją z tym mailem, razem z obecną dokumentacją SCP-3043.

Nie mamy pojęcia kim jest ten 'Murphy Law'. Zalecam natychmiastowe przypisanie mu identyfikatora SCP i rozpoczęcie śledztwa. Wszystkie dowody jakie dotychczas zebraliśmy wskazują, że on i SCP-3043 są niepowiązanymi anomaliami. Jeszcze jedno, nikt z nas go nie pamięta — mimo że niektórzy z nas 'występowali' w… czymkolwiek to do cholery było.

W skrócie: Albo uratował nas od matki wszystkich przełamań zabezpieczeń… albo chciał żebyśmy tak myśleli. Bez względu na to, musimy dowiedzieć się kim on jest i co do cholery potrafi.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported