SCP-3186
ocena: +13+x

Identyfikator podmiotu: SCP-3186

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-3186 musi być przechowany za elektrycznym, dwumetrowym ogrodzeniem i przez cały czas pilnowany przez dwóch zakonspirowanych pracowników ochrony. Wszelkie osoby próbujące uzyskać dostęp do SCP-3186 muszą być przesłuchane i potraktowane preparatem amnezyjnym, odpowiednim do poziomu ekspozycji.

Opis: SCP-3186 jest terenem, nazywanym przez miejscowych jako "Wzgórze Rogera", położonym na skraju Tursley w Massachusetts. Przed rozwinięciem się jego anomalnych właściwości SCP-3186 był wykorzystywany przez miejscowych nastolatków jako miejsce miłosnych relacji.

Kiedy osoba znajduje się na terenie SCP-3186 i patrzy w nocne niebo, spostrzeże, że gwiazdy ruszając się układają sekwencje wiadomości. Łącznie jest ich dziewięć, a gwiazdy będą przechodziły te sekwencje w pętli dopóki widz nie opuści terenu SCP-3186. Warto zauważyć, że ten fenomen jest zjawiskiem czysto wizualnym i nie zachodzi żadna zmiana miejsca gwiazd.

Analiza SCP-3186 sugeruje, że użycie taumaturgii było zaangażowane w stworzenie go, używając opisanych w kilkunastu okultystycznych tekstach technik, które są obecnie w obiegu.

Dodatek 3186-1 (Sekwencja Wiadomości):

CZEŚĆ BECKY

JA + TY NA ZAWSZE

CZY PÓJDZIESZ NA STUDNIÓWKĘ ZE MNĄ?

SKOŃCZ WIADOMOŚĆ

WIADOMOŚĆ SKOŃCZONA

ANULUJ

ANULUJ WIADOMOŚĆ

PROSZĘ ANULUJ WIADOMOŚĆ

KURWA

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported