SCP-3213
ocena: +10+x
SCP-3213_Affected_Animal.jpg

Test z udziałem dzikiej mirungi południowej. Podmiot powiedział "Odwal się, Carl!" kiedy SCP-3213 został usunięty z obszaru.

Identyfikator podmiotu SCP-3213

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-3213 ma być przechowywany w standardowej celi dla humanoidów na piętrze 20 Ośrodka 88. Pod żadnym pozorem nie można dopuścić SCP-3213 do nienadzorowanej interakcji z płetwonogimi (do rodziny płetwonogów zaliczają się, lecz nie tylko, morsy, foki i lwy morskie). Testowanie efektów SCP-3213 ma odbywać się w sektorze morskim na piętrze 21 Ośrodka 88.

Opis: SCP-3213 jest 44 letnim człowiekiem płci męskiej o imieniu Carl Prosser. Kiedy SCP-3213
znajduje się na bezpośredniej linii wzroku dowolnego zwierzęcia z rodziny płetwonogów, takie zwierzęta staną się świadome i zdolne do wokalizacji. Zwierzęta dotknięte efektem SCP-3213 wykorzystają nabyte umiejętności w celu kierowania obelg do SCP-3213.

Wystawione zwierzęta zdają się mieć różne osobowości i usposobienia, lecz nienawiść do SCP-3213 jest cechą wspólną. Zwierzęta dotknięte albo nie rozumieją, albo nie reagują na żadne ustne prośby osób, poza obiektem. Wielokrotne interakcje między SCP-3213 a dotkniętymi zwierzętami nie dały weryfikowalnych informacji dotyczących przyczyny anomalii.

W obecności płetwonogich SCP-3213 znajduje się pod stałym niebezpieczeństwem fizycznego ataku. Dotknięte zwierzęta będą próbowały wyrządzić jak najwięcej bólu fizycznego SCP-3213, chociaż wiele testów w kontrolowanych warunkach ujawniło, że te ataki ustają, jeśli życie SCP-3213 jest zagrożone. Wszystkie atakujące zwierzęta będą kontynuować bezpośrednie słowne obrażanie SCP-3213, dopóki nie zostaną usunięte z jego obecności.

Zwierzęta dotknięte efektem SCP-3213 utracą świadomość i zdolność do wokalizacji zaraz po straceniu obiektu z bezpośredniej obserwacji. Badanie żywych, aktywnie dotkniętych okazów zakończyło się niepowodzeniem z powodu ich agresji. SCP-3213 współpracował jednak przy testach anomalii.

Test 3:

Powód: Wizualna demonstracja wyżej opisanego efektu.

Data: 30.10.17

Metoda: SCP-3213 został wyposażony w kamerę i polecono mu wejść do pomieszczenia zawierającego zbiornik z dwoma dorosłymi fokowatymi.

Rezultat: Powstało wideo demonstrujące anomalię.

Uważa się, że stosunkowo łagodny charakter interakcji jest próbą stworzenia dla SCP-3213 pozornego bezpieczeństwa. Podjęto dwie próby fizycznego wciągnięcia SCP-3213 do wody sześć sekund po zakończeniu tego fragmentu wideo.

Test 5:

Powód: Próby porozumienia się Dr. Paul'a Clifford'a z dotkniętymi zwierzętami podczas obecności SCP-3213.

Data: 08.11.17

Metoda: SCP-3213 został skierowany do pomieszczenia zawierającego zbiornik z dwoma dorosłymi fokowatymi. Dr Clifford czekał na miejscu.

Log interakcji:

Foka 1: Pierdol się, Carl!

Foka 2: Ta, pierdol się. Długo i mocno, ty pieprzony draniu.

Dr Clifford: Przepraszam, możecie mnie zrozumieć?

Foka 2: Carl, jakie to uczucie wiedzieć, że mimo iż łysiejesz, to już nigdy nie będziesz bardziej szpetny?

Dr Clifford: Możecie mnie usłyszeć?

Foka 1: Co jest Carl, taka z ciebie ciota, że nawet nam nie odpowiesz?

Test 16:

Powód: Próby zebrania większej ilości powodów istnienia anomalii.

Data: 24.1.18

Metoda: SCP-3213 został pokierowany do pomieszczenia zawierającego zbiornik z dwoma fokowatymi i polecono mu, aby spróbował ustalić przyczynę anomalii.

Log interakcji:

Foka 1: Mogłem się domyślić, że wrócisz, widać lubisz być gnojony.

SCP-3213: Co ja takiego zrobiłem, że jesteście na mnie źli?

Foka 2: Ho ho! Ten gnój chce wiedzieć, co zrobił.

Foka 1: Ty już kurwa wiesz, co zrobiłeś, Carl.

SCP-3213: Nigdy nie miałem pojęcia, o czym wy kurwa gadacie.

Foka 2: Jesteś pieprzonym dupkiem. My pamiętamy, bo kurwa widzieliśmy, co zrobiłeś, Carl.

Foka 1: Ciągle okłamujesz tych wszystkich ludzi. Myślałeś, że skoro było ciemno i padał deszcz to nikt nie zobaczy, co zrobiłeś na tej plaży?

SCP-3213: Jezu kurwa Chryste.

Foka 2: Teraz pamiętasz, dupku? Czemu tu nie wskoczysz, żebym mógł ci pokazać jakie to uczucie.

Foka 1: Nie martw się, nie zabijemy cię. Obiecuję.

SCP-3213: Czemu?

Foka 2: Bo gdybyśmy to zrobili, nie moglibyśmy ci więcej zadać bólu, Carl.

Po tym incydencie SCP-3213 odmówił udzielenia szczegółów odnośnie incydentu opisanego przez dotknięte zwierzęta. Nie wiadomo również, dlaczego wszystkie płetwonogie są świadome tego incydentu.

Badania przeszłości SCP-3213 nie wykazały żadnych informacji pasujących do tego incydentu. Testy
z udziałem SCP-3213 są obecnie zawieszone, a codzienne wywiady są zaplanowane w celu ustalenia jakie wydarzenia spowodowały tę anomalię.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported