SCP-3866

Kanony » Koniec Śmierci » SCP-3866

ocena: +4+x
pills.jpeg

Odzyskane instancje SCP-3866

Identyfikator podmiotu: SCP-3866

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Wszystkie znane instancje SCP-3866 mają być trzymane w bezpiecznym pojemniku w Ośrodku 23. Testowanie może mieć miejsce wyłącznie, gdy dostępna jest kapsuła do długoterminowego przechowywania humanoidów.

Opis: SCP-3866 odnosi się do zbioru nieoznakowanych tabletek farmaceutycznych pozyskanych podczas ataku na amatorską placówkę medyczną w Palm Beach na Florydzie (Zobacz Dodatek SCP-3866-1 dla szczegółów).

Spożycie SCP-3866 powoduje natychmiastowe wejście podmiotu w stan podobny do hibernacji, w dużym stopniu zmniejszając aktywność mózgu i spowalniając bicie serca do około jednego uderzenia na trzydzieści cztery dni. Nie jest obecnie wiadome jak długo dana osoba może przeżyć będąc w tym stanie, jednakże szacuje się, że człowiek może przeżyć przez co najmniej 3000 lat1. Nie ma żadnej znanej metody na uzyskanie tego stanu używając współczesnej aparatury medycznej.

Dodatek SCP-3866-1: Dnia 18.04.20██, MFO Epsilon-6 ("Village Idiots") rozpoczęło śledztwo w sprawie nienazwanej amatorskiej placówki medycznej oferującej eutanazję w Palm Beach na Florydzie. Większość pacjentów placówki poszukiwało samobójstwa z pomocą lekarza. Śledztwo zostało rozpoczęte po wystąpieniu scenariusza końca-śmierci Klasy ΩK. Ze względu na naturę Scenariusza, wymagane było ustalenie, czy działalność placówki była oszukańcza, czy anomalna.

Obserwacja placówki wykazała, że jej działania były do pewnego stopnia zarówno oszukańcze i anomalne. Nie zabijała pacjentów, a rezultaty jej działania były osiągane anomalnymi środkami. Gdy pacjenci spożyli już SCP-3866, pracownicy placówki zakopywali ciała za budynkiem.

MFO Epsilon-6 zaatakowało placówkę 29.04.20██ i zatrzymało wszystkich pracowników, włączając szefa działalności, Jacoba Possmana. Seria wiadomości tekstowych została pozyskana z telefonu Possmana pomiędzy nim a osobą nazwaną w kontaktach jako "dado"2.

Ok, powiedziano mi, bym skontaktował się z Tobą bezpośrednio w sprawie szczegółów tego leku, ale tylko się upewniam, rozmawiałeś z Alexem Benningsem, nie?

tak. rozmawialem z beningiem. dobra rozmowa.

Więc jesteś w stanie zrobić pigułki na eutanazję?

eltanasia? po co tb azjatyckie pigulki?

Nie, coś jak… jak pigułki używane do zabijania ludzi?

jak cyjanek?

Coś podobnego? Ale mniej bolesne. Jak spokojny sen.

o. tak tak mam dla cb pigulke. najdluzszy sen.

Dobrze. Jak myślisz, ile zajmie Ci dostarczenie pierwszej partii?

zalezy od pgody. nie lubie deszczu.

Co ma z tym deszcz wspólnego?

chodzenie w deszczu nie jest fajne. musialbym dostarczyc innego dnia.

Czekaj, Ty je samemu dostarczasz? Na nogach?

pytales jak dlugo bd je dostarczal.

Nie, znaczy… ile czasu minie aż zrobisz te tabletki.

o. juz sa zrobione.

Serio?

tak.

I działają?

chomik ciagle spi.

Wow, serio pracujesz tak szybko jak mówią.

dlatego ty ufasz dado.

Dobra, to pójdziemy je odebrać. Masz miejsce, gdzie możemy się spotkać?

spytaj beninga. zaraz tam bd.

Ok, no to widzimy się tam za godzinę.

Przesłuchanie Possmana dostarczyło dokładny adres spotkania. Pod tym adresem znajdował się mały apartament zawierający wyłącznie telefon, na wpół zjedzonego donuta, trzy puste pudełka po dostawach Amazonu i materac.

Dodatek SCP-3866-2: W dniach od 03.07.20██ do 16.07.20██ cywile zgłaszali wokalizacje dochodzące z obszaru za placówką medyczną, głównie w formie krzyczenia, płaczu i rechotu. Śledztwo w tej sprawie wykazało, że dźwięki te były wydawane przez 541 byłych pacjentów placówki tam zakopanych, spośród których 491 zostało pochowanych bez trumny. Po ekshumacji pacjentów, personel medyczny usunął całą ziemię, minerały i insekty z ich ciał, by zatuszować dowody na zajście owego wydarzenia. Następnie pacjentom zostały podane amnestyki i zostali zwróceni do społeczeństwa z odpowiednimi historiami przykrywkowymi.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported