SCP-4010


ocena: +6+x

WITAMY W SCiPNET, PROSZĘ PODAĆ SWOJE DANE LOGOWANIA


18.03.2026
Użytkownik madysailer
Hasło * * * * *

WITAJ, Madeleine Sailer, ŻYCZYMY MIŁEGO DNIA

Profil: Badacz Madeleine Sailer, Ośrodek 91.
Poziom upoważnienia: Poziom 3
Status: Online (teraz)POWIADOMIENIE

Masz nową wiadomość.

OD: [ZWERYFIKOWANE KONTO NA POZIOMIE O5]
DO: Badacz Madeleine Sailer

Dzień dobry, Badaczu Sailer,

Mam dla ciebie propozycję. Zostałaś wybrana jako pojedyncza osoba do Projektu Kronos, próby stworzenia kompletnej chronologicznej linii czasu. Możesz odmówić, ale akceptując to zgadzasz się na całkowitą poufność projektu i, jako środek ostrożności, całkowitą izolację od reszty Wewnętrznej Komunikacji Fundacji z wyjątkiem tego konta i Dyrektora Ośrodka 91. Szacowany czas potrzebny na realizację tego projektu to jeden rok. Dodatkowe informacje będą dostępne po zaakceptowaniu projektu.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Odpowiedź

OD: Badacz Madeleine Sailer
DO: [ZWERYFIKOWANE KONTO NA POZIOMIE O5]

Potrzebuję czasu. Jak bardzo jest to pilne?

POWIADOMIENIE

Masz nową wiadomość.

OD: [ZWERYFIKOWANE KONTO NA POZIOMIE O5]
DO: Badacz Madeleine Sailer

Bardzo.

Odpowiedź

OD: Badacz Madeleine Sailer
DO: [ZWERYFIKOWANE KONTO NA POZIOMIE O5]

Rozumiem. Akceptuję.
Informacje o zadaniu

Będziesz prowadziła badania, których celem będzie stworzenie jak najdokładniejszej linii czasowej udokumentowanej historii z uwzględnieniem anormalnych wydarzeń. W tym celu, cała baza danych Fundacji będzie dla ciebie odblokowana, z wyjątkiem plików, które zostały już wykluczone jako niepowiązane i/lub potencjalnie niebezpieczne poznawczo. Baza danych o numerze 001 będzie zablokowana, dopóki nie poprosisz o autoryzację. Sugeruję, abyś do tego czasu posiadała już wszystkie podstawowe informacje, gdyż może to nieco skomplikować sprawę.

Miej na uwadze, że niektóre informacje, które możesz odkryć, muszą być utrzymane w absolutnej tajemnicy nawet po zakończeniu tego projektu. Zostałaś wybrana ze względu na swoje zdolności, a nie wyjątkowość.

Niektóre z rzeczy, które utrzymujemy w tajemnicy, mogą wydawać się zbyt nieprawdopodobne lub niemożliwe, aby były prawdziwe. Proszę pamiętać, że nasz świat jest bardziej dziwaczny niż mogłoby się to komukolwiek wydawać i proszę nie dać się zaskoczyć.

Życzę powodzenia.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported