SCP-4218

ocena: +3+x

Identyfikator podmiotu: SCP-4218

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: Fundacyjne boty internetowe będą ustawione, aby wyszukiwały kursów o podobnym stylu na stronach takich jak Coursera, edX, FutureLearn oraz KhanAcademy. Jeżeli kursy pasujące do tych kryteriów zostaną znalezione, boty internetowe usuną kurs, oraz wszystkie związane z nim informacje, a także poddadzą kwarantannie wszystkie usunięte obiekty, w celu zbadania ich w Ośrodku 15. Po przejściu kwarantanny, członkowie MFO Rho-1 ("The Professors") mają zapisać się na kursy SCP-4218-1 do SCP-4218-5, a także inne przyszłe kursy, które zostaną odkryte, jako część trwającego przechowywania. Powinni oni ukończyć każdy oferowany kurs i zdać raport jego zawartości do Dyrektora Ośrodka.

Opis: SCP-4218 jest serią pięciu edukacyjnych seminariów internetowych, oferowanych przez UNIWERSYTET ALEXYLVA.1 Kursy zostały odkryte przez członków MFO Rho-1, podczas śledztwa strony internetowej ALEXYLVA'y. Szczególną uwagę zwrócono nie tylko ze względu na poprzednie nieznane powiązania z Anderson Robotics, ale także ze względu na to, że kursy wydają się być dostępne międzywymiarowo, poprzez stronę WWW.

Każde znane seminarium jest desygnowane od SCP-4218-1, aż do -5, wydają się być stworzone w powiązaniu z Anderson Robotics. Zasadniczo, format spełnia standardy MOOC2, lub innego, podobnego kursu online. Tematy obejmują, ale nie ograniczają się do filozofii, etyki, wstępnej robotyki, anomalnej historii, a także biologii androidów.

Lista znanych kursów jest dostępna poniżej:

SCP-4218-1: PYTANIE PINOKIA: DEFINICJA CZŁOWIECZEŃSTWA

SCP-4218-2: TAKO RZECZE ANDERSON: SI I RELIGIA

SCP-4218-3: NARODZINY FORM SZLACHETNYCH ANDROIDÓW

SCP-4218-4: ORGANY I OBWODY: ANATOMIA HUMANOIDA

SCP-4218-5: STWORZENIE I EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE MIĘDZY WYMIAROWYCH SIŁ POKOJOWYCH

PISMO OD SZANOWANEGO FULVIUSA MAGO

Witajcie uczniowie,

Wróciłem z mojego administracyjnego urlopu wypoczęty i z moją miłością do akademii na nowo pobudzoną, silniejszą niż kiedykolwiek! Moim życzeniem, jak i życzeniem mojego wielkiego i wspaniałego Przyjaciela, Vincenta Andersona jest, aby wiedza, która powstaje z naszego niezwykłego, ale radosnego układu przynosiła korzyść ludziom na każdym świcie, każdego wymiaru. Musimy zachęcać naszych towarzyszy uczonych do poszukiwania mistrzów historii, sztuki, polityki i państwa. Musimy dotrzeć do tych, którzy malują miasto na czerwono, tych, którzy rządzą światem złotem i zielenią, a nawet tych, którzy pozostali wierni Laboratorium, które skradło ogień od bogów. Przyjaciel Vincent już zaplanował rozpoczęcie programu między naukowego z jego Almą Mater.

Nie ma żadnych powodów, aby opóźnić plan Przyjaciela Vincenta, by zjednoczyć świat poprzez dzielenie się informacjami, a my musimy jak najszybciej wprowadzić rozszerzenie naszego nowego katalogu kursów. Będę wysyłał maile do ważnych graczy w naszej małej partyjce szachów, mając nadzieję, że zobaczę realizacje planów mojego Przyjaciela tak szybko, jak można się tego spodziewać.

Wasz pomocnik w dziedzinach nauki,

Profesor Fulvius Mago

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported