SCP-4319

ocena: +5+x


Just Girly Things to strona blogerska, prowadzona przez dziewczyny dla dziewczyn! Możesz ją znaleźć, poprzez wyszukanie naszego url,
www.justgirlythingsblogsite.si.

Więc, czym nasza strona się zajmuje? Wiele z was prosiło nas o właściwy post wprowadzający, więc pomyślałam, że przejmę tę inicjatywę! Jedną z pierwszych rzeczy, jakie musisz wiedzieć jest to, że po odwiedzeniu naszej strony, wszystkie cyfrowe urządzenia, wliczając w to ekrany startowe i ekrany blokady na twoim telefonie dopasują się do motywu JGT! To tylko mały drobiazg od nas, aby przypomnieć Ci o Twoim dziewczęcym charakterze! Możemy Ci także dać nowe ubrania, które uczynią z Ciebie najlepszą dziewczynę, jaką możesz być! Nie musisz się przejmować dostawą i tym podobnym, bo ubiór pojawi się od razu na Twoim ciele i w Twojej szafie! Czyż nie jest to miłe z naszej strony? Tak myślę! Wszystkie spoko dodatki i inne rzeczy trafią tylko do dziewczyn, które otworzą naszą stronę na swoim urządzeniu. Więc przyjaciółki, ruszajcie samodzielnie, by także doświadczyć tych spoko funkcji! :3

Lubimy być miejscem z wszystkimi dziewczęcymi rzeczami, ponieważ cóż, czasami dziewczyny mają problem w zrozumieniu swojego miejsca jako dziewczyny. Przykładowo, siostra Elli zaczęła ubierać się jak chłopiec i nalegała, aby nazywać ją "Landon" czy coś. Cora serio potrzebowała przypominajki o tym, jak naprawdę ważna jest kobiecość! Właśnie dlatego Ella pomogła jej ponownie to dostrzec! Sądzę, że to było bardzo urocze z jej strony. Cóż, także urocze było ze strony KeeLee, ponieważ pomagając Elli pomogła jej pomóc Corze! W każdym bądź razie, chłopięcy pokój Cory stał się cały różowy z sukienkami, makijażami, lakierami do paznokci i innymi! Tak jak ja ZAWSZE zmieniam wszystko wokół siebie na różowo. Niektóre dziewczyny nie myślą, że są chłopakami, ale bardzo lubią sport i inne rzeczy i nadal uważają, że są prawdziwymi dziewczynami.\\\\٩(๑`^´๑)۶////Czy to nie jest po prostu głupie?

Tak jak moja stara najlepsza przyjaciółka lubiła piłkę nożną i oglądanie sportów czy coś takiego. Jakby, nie wiem, dziewczyno. DZIEWCZYNY NIE POWINNY MIEĆ KRÓTKICH WŁOSÓW JAK CORA I MOLLIE! Ekhem. Znaczy, to nie tak, że się taka stała od czasu, kiedy się spotkałyśmy, no ale weź! Może bycie traktowanym jak człowiek jest tym, na czym mogłaby się skupić. W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE. Teraz jest całkowicie przepiękną królową! Pokochała stronę, jaką KeeLee stworzyła! Znaczy, jak można jej nie kochać?!

Ale czy to znaczy, że nie mogę być super dziewczęca? Jako dziecko nigdy nie byłam zainteresowana dziewczęcymi rzeczami jak teraz, ponieważ były dla mnie niedostępne. Znaczy, na swój sposób zrobiłam pewną rzecz uważaną za super dziewczęcą, ale nie sądzę, bym musiała o tym tutaj mówić lol. KeeLee stworzyła JGT w 2006 roku, w formie magazynu. Właśnie dzięki tej postaci dowiedziałem się o niej. Pewnego dnia dostałam magazyn, gdyż najwidoczniej "musiałam nauczyć się dziewczęcych wartości" czy coś. Znaczy, to ZMIENIŁO. MOJE. ŻYCIE. Wyrywałam strony z niego i używałam ich do udekorowania nieciekawych, szarych ścian, które zawsze miałam wokół siebie. Jednak potem wszystko stało się różowe!

JGT pomogło mi zrozumieć moje miejsce na świecie. Musiałam przestać się zadręczać przez moją sytuację. Jestem dziewczęca i jestem SILNAAAAAA. Szczerze dziewczyny, ciągłe obwinianie jest kurwa głupie. Jeżeli dajesz się zranić, to dlatego że TY zrobiłaś coś nie tak. Zapewne nie zostałaś skrzywdzona niesprawiedliwie. Albo lepiej, wcale nie zostałaś! Po prostu zacznijcie piec ciasteczka w kształcie serduszek, zacznijcie robić sobie makijaż! Właśnie po to jesteście, boo! W KAŻDym bądź raziee.

JGT przekształciło się w stronę blogerską w 2010 roku i od tego momentu, każdego dnia ma wpływ na dziewczyny ZEWSZĄD! Nasze posty zmieniały życia! Tak jak magazyn KeeLee zmienił moje! Nie widzę już szarych i kamiennych ścian, one są teraz różowymi i kamiennymi ścianami! Mam moje zwierzaczki, żuczka Mandy i kotkę Cutie! A PRZY OKAZJI TO wolno mi lubić owady. Nie każdej dziewczynie wolno, ale KeeLee powiedziała, że mogę. HAHA w każdym razie ꐑ(*ꐌ◡ꐌꐐ*)࿐࿔࿓


Wiedzenie rzeczy o naszych widzach/czytelnikach jest po prostu częścią nas. Znaczy, czy kiedykolwiek czytałyście magazyn dla nastoletnich dziewczyn i mieli w nim quizy, które TWIERDZIŁY, że was znają? Twierdziły, że ich quizy mogą naprawdę pomóc wam i waszej przyszłości? Cóż, jesteśmy wersją tego, która jest A elektroniczna i B CAŁKOWICIE PRAWDZIWA! Żadne z tych kłamliwych bzdur. Naprawdę pomagamy naszym drogim koleżankom! Więc…..Quiz!!!

Zapisujcie swoje odpowiedzi na kartce i zliczcie je, aby zobaczyć wyniki na końcu!

1.) Jaki byłby twój idealny dzień?

A) Znaleźć najcenniejszą zgubioną rzecz w sklepie z używanymi rzeczami

B) Powtórzyć jeszcze raz jedno z twoich najgorszych wydarzeń i naprawić je

C) Zemścić się na tym, kto Cię zranił

D) Zobaczyć kogoś, kogo już nigdy więcej nie zobaczysz


2.) Na co zwracasz uwagę w osobie?

A) Jest tak samo dziwna, jak Ty

B) Wie, jak używać pistoletu

C) Posiada taką samą chęć naprawienia przeszłości

D) Jest osobą, którą straciłaś


3.) Jeżeli mogłabyś mieć jakąkolwiek super moc, jaka mogła to by być?

A) Zdolność czytania w myślach

B) Zdolność do cofnięcia czasu

C) Zdolność do komunikowania się z poprzednimi wersjami siebie

D) Zdolność do rozmowy z kimkolwiek, nie ważne gdzie znajduje się we wszechświecie


4.) Co sobie życzysz w przyszłości?

A) By osiągnąć sukces w spełnianiu swojego największego marzenia

B) By prowadzić innych w ich życiowej wędrówce

C) By chronić ludzi przed zagrożeniami z ich własnej strony

D) By stać się ostrzeżeniem


WYNIKI!!!

Jeżeli głównie wybrałaś odpowiedzi A…

Twoją główną cechą osobowości jest determinacja! Jesteś energicznym człowiekiem! Nie boisz się zagrożenia i wiesz, jak obronić się samemu.


Jeżeli głównie wybrałaś odpowiedzi B…

Twoją główną cechą osobowości jest hojność! Chcesz pomagać innym, nie ważne w jakim znaczeniu! Nieco inwazji może być koniecznością, ale ostatecznie życia tych wokół Ciebie zmienią się na dobre!


Jeżeli głównie wybrałaś odpowiedzi C…

Popraw się. Naprawdę? Wszystko co robisz to życie w poczuciu winy. Jaki jest tego sens?


Jeżeli głównie wybrałaś odpowiedzi D…

Tak bardzo za nimi tęsknisz? Jesteś żałosna. Mogłaś być lepsza. Boże.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported