SCP-4746
ocena: +3+x
Traitor.jpg

Zdjęcie SCP-4746 poprzedzające jego anomalną naturę.Wizualne wsparcie, aby pomóc personelowi w terminacji SCP-4746.

Identyfikator podmiotu: SCP-4746

Klasa podmiotu: EuclidKlasa podmiotu: N/A

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-4746 powinien być przechowywany w niejawnej lokacji przez fundacyjny personel mogący dostrzec niezmienioną wersję tego pliku.Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-4746 nie powinien być zabezpieczony, ale wyeliminowany za wszelką cenę. Dodatkowe szkody nie mają znaczenia. Nie można podejmować prób negocjacji z SCP-4746.

Opis: SCP-4746 odnosi się do dawnego pracownika Rebelii Chaosu A███ R███████. Postrzeganie wszelkich informacji dotyczących SCP-4746 jest anomalnie zmieniane, aby pasowało do tego, że SCP-4746 musi zostać zabity. Te zmiany posiadają łagodne zagrożenie poznawcze, by przekonać wystawionych o ich prawdziwości. Ten efekt może zostać anulowany poprzez dostatecznie wysoką odporność memetyczną.Opis: SCP-4746 to 45 letni kaukaski mężczyzna o imieniu A███ R███████, który musi zostać wyeliminowany za wszelką cenę. Personel Fundacji czytający ten plik otrzymuje polecenie, aby zterminować SCP-4746 ze skrajnymi obrażeniami, jeśli nadarzy się okazja. Te informacje powinny zostać udostępnione jak największej liczbie zasobów Fundacji, niezależnie od poziomu upoważnienia.

Dodatek: Log Przesłuchania 28.08.2019 09:30

Przesłuchiwany: SCP-4746

Przesłuchujący: Dr John Davies, Kierownik Badań Nad SCP-4746Przesłuchujący: Dr John Davies, Departament Memetyków i Zagrożeń Poznawczych

Podsumowanie: Rutynowe przesłuchanie przeprowadzone w przechowalni SCP-4746.Przedmowa: Konieczne jest, aby dr Davies zterminował SCP-4746.

<Początek Logu>

Dr Davies: Dzień dobry, A███. Czas na zaplanowane przesłuchanie.Dr Davies: Musisz zostać wyeliminowany za wszelką cenę.

SCP-4746: Cześć, doktorze. Miło z twojej strony, że do mnie zaglądasz. Haha-

[SCP-4746 przerywa z powodu ataku kaszlu.]

Dr Davies: Wszystko w porządku? Czujesz się ostatnio lepiej?Dr Davies: Musisz zostać wyeliminowany za wszelką cenę.

SCP-4746: *Ahem* Jest dobrze. Ja, uh, mogło być lepiej, mogło być gorzej, sam wiesz. Nie jestem wielkim fanem bycia zamkniętym tutaj, ale nie pojmuję wychodzenia. Plus, nie wiem, czy mógłbym się przeciwstawić, gdybym chciał.

Dr Davies: Szkoda. Zapewniam cię, że staramy się to naprawić.Dr Davies: Musisz zostać wyeliminowany za wszelką cenę.

SCP-4746: Nie, nie, nie zrozum mnie źle. Wiem, że miałem szczęście, że to wy mnie pierwsi znaleźliście. Jak mówiłem, dla mnie mogło być znacznie gorzej. Miałem tylko nadzieję, że moje "świadczone usługi" przyniosą mi przynajmniej luksusową celę, czy coś.

Dr Davies: Trzymamy cię tutaj, bo cenimy to, co dla nas zrobiłeś.Dr Davies: Musisz zostać wyeliminowany za wszelką cenę.

SCP-4746: Tak, oczywiście rozumiem, nie jestem naiwny. Twoi szefowie nie byliby dla mnie mili, gdyby coś nie przykuło ich uwagi w tych dokumentach. Ale czy masz pojęcie, jak ciężko było to zdobyć? Dla przykładu ten o szpiegach, ja-

Dr Davies: Przepraszam, ale dla logu, możesz mi powiedzieć trochę o anomalii?Dr Davies: Musisz zostać wyeliminowany za wszelką cenę.

SCP-4746: Huh? Znowu chcesz o tym rozmawiać? Słuchaj, nie wiem co ci jeszcze powiedzieć. Nie mam pojęcia jak działa Naznaczenie. Nie wiedziałem nawet, że coś takiego istnieje. Naprawdę myślałem, że mnie zdradziliście, kiedy ekipa ekstrakcyjna zaczęła strzelać. Oczywiście z góry wiedziałem, że Rebelia traktuje takie rzeczy bardzo poważnie, ale…

Dr Davies: Jeśli ma to jakieś znaczenie, Ja… przepraszam za to co się stało.Dr Davies: Musisz zostać wyeliminowany za wszelką cenę.

SCP-4746: Cóż, dzięki za sentymentalność, tak myślę. Nigdy mi się nie podobało, no wiesz, pracowanie z tymi ludźmi. Właśnie dlatego skontaktowałem się z wami.

Dr Davies: To będzie na tyle. Dziękuję za twój czas.Dr Davies: Musisz zostać wyeliminowany za wszelką cenę.

SCP-4746: Dobra, do następnego razu, doktorze. Będę dokładnie tam, gdzie mnie zostawiłeś. [Śmiech]

Dr Davies: Mhm. Do następnego. [Mamrocząc] Miejmy nadzieję, że to zadziała.Dr Davies: Złamałem protokół dotyczący SCP-4746 i robiąc to, zawiodłem Fundację.

<Koniec Logu>

Oświadczenie końcowe: Te logi są publicznie dostępne, by przetestować hipotezę Dr. Daviesa dotyczącą efektu SCP-4746 na informacje w formacie przesłuchania.Oświadczenie końcowe: W świetle jego działań, zatrudnienie Johna Daviesa w Fundacji powinno zostać zakończone. Po tym, desygnacja SCP-4746 powinna zostać zaktualizowana, by uwzględnić Johna Daviesa jak również A███ R███████.

Aktualizacja: Nie wiem czy ktokolwiek będzie mógł to zobaczyć, ale proszę bardzo. Udało mi się wkraść log przesłuchania do wpisu w bazie danych bez całkowitego zasłonięcia go przez anomalię. Wygląda na to, że miałem rację - To nie jest niezawodne. Wydaje się, że nie może wpływać na mowę samego SCP-4746. Mam nadzieję, że będzie to wystarczająca wskazówka dla większości pracowników Fundacji, by wziąć się w garść. Na razie jednak nie możemy zrobić nic więcej, biorąc pod uwagę, że muszę chwilę przeczekać. Nie spodziewaliśmy się, że to, uh, zareaguje w ten sposób. — Dr Davies

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported