SCP-5169

18%2Blogo.png

Ze względu na znajdujące tutaj treści, poniższa strona przeznaczona jest dla dorosłych czytelników. Jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią, prosimy o opuszczenie tej strony.


Tagi kontentu: Seksualne


ocena: +4+x
SCP-5169
Poziom1
Klasa podmiotu:
bezpieczne
Klasa drugorzędna:
none
Poziom zakłóceń:
dark
Poziom ryzyka:
wysoki

scp-5169-instance.jpg

Instancja SCP-5169.

Specjalne Czynności Przechowawcze: Pięćdziesiąt jeden instancji SCP-5169 jest przechowywanych w komorze przechowawczej dla obiektów klasy Bezpieczne w Ośrodku 7. Pozostała ilość znajduje się w posiadaniu Marshall, Carter, and Dark Ltd., bądź ewentualnie u ich klienteli. Obecnie rozpatrywane są wnioski dotyczące zastosowania instancji SCP-5169 jako sprzętu służącego do zamachów.

Opis: SCP-5169 jest serią seks lalek, zaprojektowaną w celu komercyjnej sprzedaży przez Charlesa Maximunea, grafika i biznesmena niegdyś pracującego w Marshall, Carter, and Dark, Ltd. Dostępne są wersje instancji SCP-5169 w formie męskiej i żeńskiej, mogące zawierać różnorodne akcesoria.

Wszystkie instancje SCP-5169 są pod względem fizycznym nie do odróżnienia od egzemplarzy nieanomalnych. Jednak kiedy zostaną wykorzystane do osiągnięcia orgazmu przez jedną lub kilka osób,1 instancje SCP-5169 samoistnie ulegną eksplozji. Ekspertyzy sądowe dotyczące eksplozji SCP-5169 nie wykazały żadnego wyraźnego związku chemicznego czy innej fizycznej przyczyny, co wskazuje na to, że instancje SCP-5169 działają na zasadzie ektoentropowego wytwarzania mocy wybuchu.

Dodatek 5169-1: Odkrycie

Obecnie przechowywane instancje SCP-5169 zostały pozyskane podczas operacji skrytobójczej, prowadzonej przez MFO Mu-3 ("Highest Bidders") w celu przejęcia wszystkich anomalnych produktów, będących w posiadaniu przez pana Maximunea. Początkowo pan Maximune oraz wszelkie znane mu lokalizacje i osoby, z jakimi utrzymywał kontakty, miały być pod obserwacją do czasu, aż Dyrektor McBride2 zezwoli jego agentom na rozpoczęcie operacji.

home.jpg

Dom Charlesa Maximunea.

Jednakże dnia 03.09.2020 roku, dwa tygodnie od rozpoczęcia monitorowania, doszło do wybuchu w domu Maximunea w North Andover, w stanie Massachusetts, co spowodowało konieczność podjęcia niezwłocznej interwencji. Pod przykrywką agentów FBI, członkowie Mu-3 wtargnęli do domu i przejęli wszelkie stwierdzone bądź przypuszczalne anomalie. Odnaleziono zwłoki jednego człowieka, który został zidentyfikowany jako współpracownik Maximunea, Lawrence Kistler.

Dodatkowo pracownicy działu ochrony Marshall, Carter, and Dark aresztowali pana Maximunea w wyniku pewnego incydentu, który wydarzył się w ich Departamencie Gwarancji Jakości. Następnie zwolniono go i przetransportowano do Fundacji w celu przesłuchania i zaaplikowania środków amnezyjnych.

Przesłuchujący: Dyrektor Jacob McBride

Przesłuchiwany: Charles Maximune


Przesłuchujący: Jak dokładnie wyglądała Pańska praca dla MC&D?

Przesłuchiwany: Cóż, przez pewien okres czasu zajmowałem się pozyskiwaniem dzieł sztuki. Jednak nie miało to żadnego związku z powodem mojego zwolnienia.

Przesłuchujący: Z jakiego powodu zwolniono pana?

Przesłuchiwany: Chodziło o lalki. Dopiero co odebraliśmy naszą dostawę z londyńskiej centrali. Rozpoczynały się testy. Pierwszy tester, cóż, przeleciał którąś z nich i… bum. Reakcja łańcuchowa.

Przesłuchujący: Zakładam, że szkody były duże?

Przesłuchiwany: Można tak powiedzieć. W londyńskiej centrali nie istnieje już Departament Gwarancji.

Przesłuchujący: Dlaczego zatem te lalki eksplodują?

Przesłuchiwany: Cóż, powiem ci, że to wszystko nie jest moją winą. Dark przydzieliła mi ten projekt parę tygodni temu, mówiąc mi, że najwygodniej byłoby, jeśli udałoby się wprowadzić do handlu syntetyczny seks, dokładnie taki jak ten prawdziwy, i że chciałaby, abym zobaczył, jak wiele anomalnych funkcji moglibyśmy dodać do zwykłych dmuchanych lalek. Problem w tym, że kiedy zostałem poproszony o przejęcie projektu, byłem już mocno zajęty. Dlatego też powierzyłem tę robotę innej osobie.

Przesłuchujący: Komu?

Przesłuchiwany: To jakiś farmaceuta ze Stanów. Polecił mi go mój znajomy.

Przesłuchujący: I sprawił, że lalki eksplodowały, gdy ludzie… dochodzili w nich? Dlaczego?

Przesłuchiwany: Cóż… może to trochę była też moja wina. Powiedziałem mu, że chciałbym "seksbombowe lalki", a on, cóż, nie jest najlepiej wykształconą osobą.

Przesłuchujący: Sądził, że potrzebujesz zabójczych seks zabawek?

Przesłuchiwany: Tak. Dokładnie tak, jak powiedziałem. Nie najlepiej radził sobie z czytaniem.

Przesłuchujący: ... Chyba już wiem, o kogo Ci chodzi.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported