SCP-527ocena: +8+x
SCP-527
Poziom1
Klasa podmiotu:
euclid
Klasa drugorzędna:
none
Poziom zakłóceń:
vlam
Poziom ryzyka:
znikomy

fish.png

SCP-527

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-527 należy przechowywać w standardowym pomieszczeniu dla humanoidów w Ośrodku 19. Żadne inne procedury przechowawcze nie są wymagane.

Opis: SCP-527 jest humanoidem płci męskiej, mierzącym 1.67 m, będącym biologicznie nieanomalnym, z wyjątkiem głowy, która przypomina tę należącą do Puntius semifasciolatus, czyli brzanki zielonej.

SCP-527 nie posiada żadnych innych anomalnych właściwości. Głowa SCP-527 funkcjonuje jak głowa normalnego człowieka. Obiekt jest także zdolny do normalnej ludzkiej mowy. Słowa "Pan Ryba, z Małych Panów ® od Dr. Wondertainment" są wytatuowane na dole lewej stopy obiektu.

Pozyskanie: SCP-527 został odnaleziony w roku 2002, w Bostonie przez agentów Fundacji, a następnie przeniesiony do Ośrodka 19 w 2004.

Dodatek 527.1: Wstępne Przesłuchanie

[ROZPOCZĘCIE LOGU]

Dr. Baker: Dziękuje za współpracę, SCP-527. Przesłuchanie to ma nam posłużyć do odkrycia jakichkolwiek niespodziewanych anomalii.

SCP-527: Dobrze.

Dr. Baker: Na początek, czy jesteś zdolny do oddychania pod wodą?

SCP-527: Nie.

Dr. Baker: Czy jesteś zdolny do komunikacji z rybami lub innymi morskimi stworzeniami?

SCP-527: Nie.

Dr. Baker: Rozumiem. Kiedy po raz pierwszy zdałeś sobie sprawę ze swojego stanu? Czy zostałeś zaatakowany, czy ugryziony przez jakąś nieznaną ci rybę, czy być może spotkałeś jakieś wodne bóstwo?

SCP-527: Nie.

Dr. Baker: Oh… Więc jesteś taki od urodzenia, tak?

SCP-527: Tak.

Dr. Baker: Ja… w porządku. Czy jesteś świadom jakichkolwiek innych anomalnych właściwości, które możesz przejawiać?

SCP-527: Jasne, że nie. Tak jak powiedziałem temu innemu gościowi, to jest wszystko. Patrzysz na to. Kłamstwo, Paski, Gorący, Słodziutka, to oni mają te wszystkie fajne rzeczy. Ja jestem tylko gościem z głową ryby.

Dr. Baker: Masz jakieś… przypuszczenia czemu twój stwórca postanowił cię zrobić… takim?

SCP-527: Też bym chciał kurwa wiedzieć.

[KONIEC LOGU]

Dodatek 527.2: Odzyskany Dokument

Nota: Zapytany, SCP-527 był w stanie udostępnić ten dokument.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported