SCP-530
ocena: +2+x

Identyfikator podmiotu: SCP-530

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Żadne szczególne Specjalne Czynności Przechowawcze nie są wymagane. "Carl" jest bardzo spokojny i przyjazny i aktualnie ma możliwość swobodnego poruszania się po niższych poziomach placówki. "Carl" ma także pełną możliwość do interakcji z SCP-529, jako iż oboje nie wykazują wrogości wobec siebie. Personel nie powinien karmić SCP-530 niczym innym niż specjalnie przygotowanym pożywieniem dwa razy na dzień oraz określonym przysmakiem podczas treningów.

Opis: SCP-530 zdaje się być małym psem w stanie ciągłych fizycznych zmian. Wysokość zazwyczaj waha się od 20 cm do 30,5 cm (na ramionach). Szerokość mierzona przez plecy waha się zazwyczaj między 7.5 cm a 18 cm. Długość zazwyczaj waha się między 25.5 cm a 45.5 cm. Większe i mniejsze rozmiary zostały zarejestrowane, ale są rzadkie i nie utrzymują się przez dłuższy czas.

Skóra SCP-530 również ulega ciągłym zmianom. Do chwili obecnej zarejestrowano 467 różnych odcieni, a także niezidentyfikowaną liczbę wzorów.

Najbardziej ekstremalne zmiany obejmują przyrost lub absorpcję dodatkowych kończyn, nosów, pysków, oczu i innych części ciała. Podczas gdy te zwykle nie trwają dłużej niż 24 godziny, trzecie oko znajdujące się nieco na lewo od środka na szczycie głowy SCP-530 pozostawało od około pół godziny po jego odkryciu.

Dodatek 530-203a: Agent ██████ ████████████ nakarmił "Carla" plastrem szynki delikatesowej co wyraźnie naruszało dietę obiektu. Powstały zapach został różnie opisany, jako "okropny" i "cuchnie jakby więdła roślina". Agent ██████ ████████████ otrzymał reprymendę.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported