SCP-5308-J
ocena: +3+x

Identyfikator podmiotu: SCP-5308-J

Klasa podmiotu: Euclid/Keter

Specjalnie Czynności Przechowawcze: Obiekty zbiorczo określane desygnatem SCP-5308-J mają być przechowywane w podziemnych pomieszczeniach o wymiarach 5[m] x 5[m] ze stalowymi ścianami o grubości nie mniejszej, niż metr z dwucalową powłoką Telezabójczego stopu. Wstęp do tych krypt musi przez cały czas być chroniony przez przynajmniej dwustu strażników w przeszłości związanych z jednostkami specjalnymi, siedemnaście oślepionych członków personelu klasy D z miotaczami ognia, trzech księży, dwóch rabinów, imama, Sherpę i Dziewczynę Zwiadowcę wiary Abrahama. Cztery niezależne ładunki nuklearne zostaną zdetonowane w razie przełamania zabezpieczeń.

Opis: SCP-5308-J jest zbiorem obiektów o nieznanych właściwościach anomalnych, które zwiodły najtęższe umysły Fundacji. Poniżej szczegółowy opis każdego obiektu.

SCP-5308-J-1: Idealnie sześcienny kawałek granitu mający dwadzieścia centymetrów boku, ważący niemalże 20 kilogramów. Został odkryty przez agenta ████ na wyprzedaży garażowej w ████ █████, ND i natychmiast rozpoznany jako platonicznie niebezpieczny. Poprzedni właściciel niefortunnie zmarł na wskutek wynikłej strzelaniny. Na szczęście SCP-5308-J-1 przetrwał, by zostać umieszczonym w Fundacyjnym areszcie. Aby poznać detale dotyczące anomalnych właściwości zobacz log eksperymentów.

SCP-5308-J-2: Kawałek papieru z anomalną czerwonobrązową plamą. Analizy ujawniają, że plama zawiera ludzką krew. Podejrzewa się powiązania z SCP-███, SCP-███ i SCP-███. Plama pojawiła się krótko po prawdopodobnym ataku SCP-5308-J-2 na Dr. █████, tworząc małe, proste cięcie na czubku jego palca. W związku z tym SCP-5308-J-2 powinien być postrzegany jako wrogi i ekstremalnie niebezpieczny.

Pacyfikacja SCP-5308-J-2 ma być uważana za priorytet klasy Alfa-Jeden-Aleph. Wszelkie poznane żądanie mają zostać szczegółowo wypełnione krótko po umożliwieniu SCP-5308-J-2 ucieczki.

SCP-5308-J-3: Wysterylizowana samica kota domowego z rudą sierścią ważąca około 3.5 kilograma. SCP-5308-J-3 została znaleziona nieopodal wejścia do jednej z placówek Fundacji. Mimo licznych prób przesłuchania nadal nie ustalono, co obiekt tam robił. Analizy jego anomalnych właściwości dotychczas okazały się bezowocne (detale w Logu Przesłuchania SCP-5308-J-3-2).

SCP-5308-J-4: Standardowych rozmiarów pióro kulkowe zawierające coś wydającego się być ludzką krwią. Zostało znalezione w biurku, w opuszczonej fabryce w ██████, Saskatchewan. Pochodzenie substancji krwiopodobnej jest nieznane. W żadnym wypadku nikomu nie wolno pisać z użyciem SCP-5308-J-4. Personel który podejmie próbę uczynienia tego zostanie poddany terminacji, a ich żyjący krewni zostaną wysłani na służbę przy Keterach.

Dodatek SCP-5308-J-4-14: Analizy wykazały, że substancja wewnątrz SCP-5308-J-4 jest intensywnie zdegenerowanym tuszem. Klasa obiektu została zmieniona na Euclid.

SCP-5308-J-5: Trzyletnie dziecko płci męskiej, rasy kaukaskiej reagujący na imię "Jerry". Został znaleziony na placu zabaw niedaleko Ośrodka ██ podczas zabawy na huśtawce. Dotychczas zostało potwierdzone, że SCP-5308-J-5 nie jest kuloodporny, ognioodporny, samoregenerujący, silniejszy niż zazwyczaj lub zdolny do rozkazywania groźnym zwierzętom. Przyszłe testy muszą zostać zatwierdzone przez Dyrektora ████████.

Dla zachowania zdrowia psychicznego SCP-5308-J-5 regularny rozkład zwyczajnych aktywności rozwojowych musi być rygorystycznie egzekwowany. Strażnicy i badacze powinni zwracać szczególną uwagę na Sekcję 5b "Drzemka" i Sekcję 7a "Przytulanie." Aby pomóc SCP-5308-J-5's w walce z problemami psychicznymi używaj pozytywnych zwrotów takich jak "Jak leci twardzielu?", "Nieźle ci idzie Jerry!" i "Twoi rodzice prawdopodobnie są całkiem z ciebie dumni, o ile jeszcze żyją."

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported