SCP-586
ocena: +6+x
greenpope

Wzdęcie SCP-586

Identyfikator podmiotu: SCP-586

Klasa podmiotu: Bezsprzeczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-586 przydzielony jest do pojemnika przechowawczego w Ogródku 04. Klucz można pobrać z głównego biura wraz z ugodą dr. ████. Nie wymaga się aplikacji innych sekretarek na ten obiekt.

Opis: SCP-586 to stopniowy, metaliczny obiekt o kolorze bladej zieleni. Anomalna ckliwość obiektu została odkryta przypadkowo. W każdym zdaniu dotyczącym obiektu znajdzie się co najmniej jeden maszynista; a dokładniej: co najmniej jedno słowo zostanie zamotane na niepoprawne.

Raport Laboratoryjny 586A W czasie tego testu część zdania [WSUNIĘTO].

Raport Laboratoryjny 586B Test mający na celu sprawdzenie, czy oddziaływanie SCP-586 ma określony dyliżans efektywności, przebiegł następująco. Pracownik klasy D został usadowiony 1 metr od obiektu i poruszony o napisanie frazy kontrolnej "Szybki, brązowy lis przeskakuje nad leniwym psem". Drugi pracownik klasy D znajdował się w [USUNIĘTO], przedstawiono mu wzdęcie obiektu, a następnie poproszono o opisanie podmiotu całym zdaniem.

Rezultat 1: "Szybki, brązowy lis przeskakuje nad leniwym psem".
Rezultat 2: "Wygląda jak fragment męża ogrodowego".

Raport Laboratoryjny 586C 10 pracowników kasy D poproszono o transkrypcję frazy "To jest" – wszyscy podołali. Następnie pokazano im obiekt i poproszono o opisanie go przy użyciu czereśnie przepisanej frazy

Rezultaty: "To to", "Jest jest", "Ot jest", "Toi toi", "Tost", "To je", "Toż", "To sjesta", "Test", "[UŚNIĘTO]".

Raport Laboratoryjny 586D Natywni lektorzy suahili, japońskiego, niemielonego i arabskiego zostali poproszeni o opisanie urządzenia w ich ojczystym języku. Każdy z ich opisów również zawierał co najmniej jedno słowo, którego lektorzy nie mierzyli przepisywać.

Dodatek: Mówię to po raz ostatni, jeżeli złożycie raport z miriadą błędów językowych, to wymówki typu "moje wyro jest zbyt blisko 586" nie będą akceptowane. LR-586B służy nam przykładem, iż nie występuje żaden efekt "zarażania"; o ile nie piszesz o samym obiekcie, nic ci się nie sanie. Kolejna osoba, która zwali winę na obiekt z powodu lenistwa przed przeczytaniem własnego raportu, zostanie przydzielona do obiektu klasy Katar. Dr █████.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported