SCP-6101

Angielskie Kanony » Zepsuta Maskarada Hub » SCP-6101

ocena: +3+x

Informacja od Administracji Bezpieczeństwa Informacji i Zapisów

Rada O5 wyraziła zgodę, aby oznaczenie SCP-6101 było zarezerwowane do wyłącznego użytku Departamentu Public Relations, w celu pomocy w operacjach post zasłonowych.


SCP-6101
Poziom6
Klasa podmiotu:
ezoteryczne
Klasa drugorzędna:
thaumiel
Poziom zakłóceń:
ekhi
Poziom ryzyka:
wysoki

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-6101 jest zbyt potężny, by go zabezpieczyć. Zostaje pozostawiony pod opieką swojej rodziny do czasu, gdy Fundacja będzie potrzebowała jego pomocy.

Opis: SCP-6101 jest najpotężniejszym SCP. Jego imię to Ethan Prosper. W chwili pisania tego raportu ma dziewięć lat. Pełny zakres mocy SCP-6101 nie jest znany, ale przejawiał takie zdolności jak latanie, super siłę, niewidzialność i wszystkie inne moce superbohaterów Marvela. Jest anomalnie odważny i zdolny do zrobienia wszystkiego, co tylko sobie wymyśli.

SCP-6101 ma dwa pistolety, które nosi przy sobie przez cały czas. Bronie, które nazwał Strachem i Odrazą, które strzelają odpowiednio pociskami wykonanymi z czystego światła i ciemności. Jego pies Heidi (oznaczony odtąd jako SCP-6101-01) jest drugim najpotężniejszym SCP. Jest zaciekle lojalna wobec SCP-6101 i chroni go przed anomalnymi organizacjami, które chcą wykorzystać jego moce dla siebie.

Log Incydentu: Dnia 18.05.2028 SCP-OMEGA wydostał się z celi w Ośrodku 301. Nie mogąc zabezpieczyć anomalii, Dyrektor Ośrodka Rushpa Chakarvarti wezwał na pomoc SCP-6101. SCP-6101 został osobiście odeskortowany do Ośrodka 310 przez Mobilną Formację Operacyjną Psi-301 ("Genie in a Battle") ze swojego pokoju w Szpitalu Dziecięcym St. Jude.

Używając kombinacji zdolności telekinetycznych i gróźb słownych, SCP-6101 skutecznie wepchnął SCP-OMEGA z powrotem do jego celi, podczas gdy świadkowie bili mu brawo i wiwatowali. Wkrótce potem został odznaczony Gwiazdą Fundacji za swoje dokonania przez dyrektora Chakarvartiego podczas specjalnej ceremonii.

Oprócz uratowania życia wszystkim w Ośrodku 301, SCP-6101 stał się bohaterem dla niezliczonych innych krytycznie chorych dzieci, po tym jak doniesienia o jego odwadze w lokalnych stacjach informacyjnych doprowadziły do gwałtownego wzrostu darowizn na rzecz Fundacji Make-A-Wish.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported