SCP-6452
ocena: +2+x

Identyfikator podmiotu: SCP-6452

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Proszę codziennie przysyłać zdrowe, żywe, ludzkie obiekty testowe (jednorazowego użytku) do biura Dr. Smithsona, znajdującego się w pokoju 5A w piwnicach Strefy 179. Obserwowanie tego eksperymentu jest bardzo złe, złe i karane śmiercią. Rada O5 tak powiedziała.

Opis: SCP-6452 jest mięsistym, cienkim paskiem skóry znajdującym się na wszystkich ludzkich ciałach, który jest na nim bardzo rozciągnięty. Od czubka małej, uroczej główki, aż po dolne zwężone części, ciasnej talii. SCP-6452 jest niewidzialny, tak, i może być widziany tylko przez szanowanego badacza Dr. Smithsona. Tak po prostu jest. Użycie siły i oderwanie SCP-6452, zerwanie i odklejenie obrzydliwych śmieci z tego okropnie wyglądającego ciała pozwala na dostęp do lepkiego, kremowego środka obiektu. Wszystkie elementy w środku są jadalne, od mięsistych kotletów ze sadła i tkanki po żylaste, wypchane rurki w pobliżu samego dna. Pamiętaj również o rozbiciu i wyssaniu wnętrza kości. Chociaż usunięcie zewnętrznej warstwy SCP-6452 powoduję neutralizacją obiektu, Dr Smithson wie, jak utrzymać go przy życiu tak długo, jak to możliwe, dzięki swojej specjalistycznej i fachowej precyzji. Sprawia to, że smak jest o wiele lepszy. Chrupanie organów i bulgotanie soczków to więcej, niż wystarczający powód, by Dr Smithson mógł szybko i sprawnie kontynuować swoje badania. Należy być bardzo ostrożnym, aby nie udławić się, podczas żucia zawartości wnętrza.

INFORMACJA OD ADMINISTRACJI BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI I ZAPISÓW

Fundacja jest obecnie świadoma osobliwości powyższego pliku. Sprawa ta jest obecnie badana. Strona została zablokowana na prośbę jej autora, Dr. Smithsona, który potwierdził swoją tożsamość próbką krwi.

— Maria Jones, Dyrektor, RAISA

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported