SCP-6470

ocena: +5+x

Identyfikator podmiotu: SCP-6470

Klasa podmiotu: Thaumiel

Specjalne Czynności Przechowawcze: Obecnie Fundacja współpracuje z głównymi rządami państw i Organizacjami, celem jak najszybszego wyprodukowania SCP-6470 i jego publicznego rozpowszechnienia. Konieczne jest, aby cała populacja ludzka zażyła SCP-6470.

Opis: SCP-6470 to anomalny płynny medykament, który został opracowany przez Fundację dnia 22.06.2030 roku, nazywany "Lek Doustny Paganini". Po spożyciu SCP-6470, osoba gwałtownie straci zdolność do wokalizacji; jej struny głosowe będą wibrować, ale nie będą wydawać żadnych dźwięków.

Dodatek:

Rozporządzenie Ogólne "Era Ciszy"

Departament Nieporozumień

(Wersja 12)


Przypomnienie: Rozporządzenie to jest egzekwowane przez Fundację SCP, Globalną Koalicję Okultystyczną, Organizację Narodów Zjednoczonych i wiele innych organizacji. Dla bezpieczeństwa waszego i waszych rodzin życia, powinniście przestrzegać poniższych regulacji.

  1. Nie wolno mówić, nieważne jak cicho. Po otrzymaniu swojej dawki Leku Doustny Paganini należy ją natychmiastowo zażyć.
  2. Zachowaj spokój i zawsze pamiętaj, że dopóki jesteś cicho, jesteś bezpieczny. Jeśli zauważysz, że ktoś w Twoim otoczeniu wykazuje oznaki skrajnego stresu, szybko odsuń się od niej na odległość 15 m, celem zapewnia sobie bezpieczeństwa.
  3. Nie dotykaj ich. Jest to niebezpieczne.
  4. Nie walcz z nimi. Jest to bezsensowne i niebezpieczne.
  5. Nie nagrywaj, ani nie omawiaj tego w żaden sposób (wliczając w to pisanie, fotografowanie i filmowanie), w przeciwnym razie Twoje życie będzie w niebezpieczeństwie.
  6. Kontynuuj naukę, pracę i normalne życie. Udawaj, że obok ciebie niczego nie ma.
  7. Obecnie trwają badania, czy nagrania ludzkiego głosu są równie niebezpieczne. Obecnie do odwołania nie należy używać żadnych urządzeń, które są w stanie emitować ludzki głos, pokroju odtwarzaczy muzyki.
  8. Rozporządzenie będzie aktualizowane przez Fundacje SCP wraz z postępem badań. Prosimy o pozostawanie z jego aktualizacjami na bieżąco.

Fundacja SCP
26.06.2030

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported