SCP-6511

ocena: +4+x

WYMAGANE UPOWAŻNIENIE

D01/0001

DOSTĘP AWARYJNY

Poniższy plik nie jest dostępny dla żadnego poziomu upoważnienia oraz jest objęty kwarantanną w bazie danych SCP. Dostęp do tej strony może uzyskać tylko Departament Jednego w przypadku wprowadzenia w życie procedury awaryjnej Contingency/0001. Jeśli nie należysz do Departamentu Jednego, natychmiast przestań czytać i zamknij tę stronę.

Poprzez otworzenie poniższego pliku natychmiastowo uaktywnisz Contingency/0001 i zrozumienie konsekwencji rozpoczęcia tego procesu. Proces ten nie może być odwrócony z żadnego powodu. Ze względu na swoją pozycję otrzymałeś dostęp do możliwości uruchomienia procedury Contingency/0001 bez konieczności otrzymania zgody od Rady Nadzorczej. Ufamy, że jesteś świadomy okoliczności wymagających do aktywacji Contingency/0001 i nie skorzystasz z tej opcji przedwcześnie lub bez uzasadnionej i pilnej potrzeby. Jeśli chcesz kontynuować, przycisk widoczny tylko dla ciebie na stałe odblokuje zawartość tego pliku.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported