SCP-6593


ocena: +4+x

Autorstwa PlaguePJP

18%2Blogo.png

Ze względu na znajdujące tutaj treści, poniższa strona przeznaczona jest dla dorosłych czytelników. Jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią, prosimy o opuszczenie tej strony.


Tagi kontentu: Erotyczne


SCP-6593
Poziom2
Klasa podmiotu:
bezpieczne
Klasa drugorzędna:
none
Poziom zakłóceń:
vlam
Poziom ryzyka:
znikomy

vendingmachine.jpg

SCP-6593 w miejscu odkrycia.


Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-6593 został przeniesiony do kafeterii Ośrodka 322. SCP-6593 może być używany przez cały personel Ośrodka niezależnie od poziomu upoważnienia. Ostrzeganie pobliskiego personelu o zamiarze użycia SCP-6593 jest zalecane.

Opis: SCP-6593 to standardowy automat z przekąskami, akceptujący banknoty i monety używane w Stanach Zjednoczonych. SCP-6593 zawiera batoniki, paczki chipsów i precelków oraz różne napoje gazowane. Jeśli jakikolwiek przedmiot zostanie zakupiony, SCP-6593 automatycznie odnowi swój asortyment następnego dnia. Wszystkie próby zaobserwowania tego procesu zawiodły.

SCP-6593 jest świadomy, rozumy i zdolny do mowy w języku angielskim wysoko modulowanym męskim głosem. Wykazuje te cechy jedynie, kiedy klient znajduje się w promieniu 0,2-0,5 metrów od obiektu i pozostaje w tym obszarze przez ponad 5 sekund. Kiedy te wymagania zostaną spełnione, SCP-6593 rozpocznie konwersacje z potencjalnym klientem. Wewnętrzne mechanizmy SCP-6593 nie różnią się od nieanomalnych odpowiedników tego modelu maszyny — nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach te anomalne własności się ujawniły.

SCP-6593 osiąga spełnienie seksualne poprzez przeglądanie przedmiotów, umieszczanie monet i/lub wybieranie konkretnego przedmiotu przez klienta, często formułując zdania o wyraźnym podłożu seksualnym o sobie lub o kliencie i domagając się wykonania na sobie wyżej wspomnianych czynności.

Ze względu na zdolność SCP-6593 do odnawiania swojego asortymentu, Dyrektor Ośrodka 322 Paul Lauge zezwolił na umieszczenie SCP-6593 w strefie gastronomicznej Ośrodka w ramach Programu Integracyjnego w celu ograniczenia kosztów i obserwacji szerokiego zakresu zachowań SCP-6593 w celach badawczych.

Dodatek 6593.1: Transkrypt Zdarzenia

5 czerwca 2022, Doktor Anthony Coix spróbował skorzystać z SCP-6593.

TRANSKRYPT


«POCZĄTEK LOGU»

(Coix podchodzi do SCP-6593 i zaczyna przeglądać przedmioty w jego wnętrzu.)

SCP-6593: Podoba ci się to, co widzisz, duży chłopcze?


Notatka: Od internowania SCP-6593 w kafeterii, personel Ośrodka opracował strategię ignorowania zalotów SCP-6593. Wydaję się to zaogniać seksualną aktywność i zadowolenie SCP-6593.


SCP-6593: Tak… patrz przez moje szkoło. Jestem taką brudną dziwką, pokazując ci, to, co jest we mnie.

(Coix kontynuuje patrzenie na produkty. Zdaje się być niezdecydowany względem tego, co zakupić.)

SCP-6593: Kurwa, sprawiasz, że chcę coś wydać tak bardzo. Błagam cię, włóż we mnie swą monetę.

(Coix kontynuuje wertować dostępnych produktów przez następne pięć minut. SCP-6593 staje się coraz bardziej podniecony z upływem czasu.)

SCP-6593: Proszę. Proszę, tylko jedną monetę. Jedną monetę. Byłem taki dobry. Jestem dziwką. Chcę, byś coś ode mnie kupił.

(Coix decyduje się zakupić paczkę chipsów ziemniaczanych Lay's. Wyciąga cztery ćwierćdolarówki ze swojej kieszeni.)

(SCP-6593 wydaje głośny odgłos stęknięcia.)

SCP-6593: Tak kurwa. Włóż we mnie te ćwiartki. Włóż je we mnie. Chcę je czuć, gdy spadają do mego sortownika.

(Coix umieszcza ćwierćdolarówki i spogląda z powrotem na maszynę, poszukując odpowiedniego numeru.)

SCP-6593: Kurwa o tak. Naciśnij moje przyciski. Naciśnij je mocniej. Już prawie doszedłem.

(Coix naciska pierwszy przycisk.)

SCP-6593: MOCNIEJ!

(Coix naciska kolejne trzy przyciski bardzo szybko. Jest wyraźnie zmieszany.)

SCP-6593: Oooch. O kurwa.

(Wewnętrzne światła SCP-6593 zaczynają nagle migotać. Maszyna gwałtownie podnosi się z ziemi i z powrotem upada na nią. Wszystkie produkty znajdujące się wewnątrz SCP-6593 spadają do kieszeni wydawania produktów. SCP-6593 zaczyna głęboko dyszeć.)

SCP-6593: O kurwa. Kurwa. To już od dawno się nie wydarzyło.

«KONIEC LOGU»

Coix zabrał spore kartonowe pudełko ze swojego biura, do którego zebrał wszystkie pozyskane produkty i szybko opuścił kafeterię.

Kiedy wieść o tym zdarzeniu się rozeszła, personel zaczął próbować doprowadzić SCP-6593 do orgazmu w celu pozyskania darmowych przekąsek podczas swoich przerw śniadaniowych. Zostały sformułowane różne strategie, takie jak grzechotanie monetami podczas procesu kupowania lub przytrzymywania przycisków na klawiaturze dłużej niż to konieczne, ale najbardziej efektywną okazała się ta opracowana przez Doktora Coixa.O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported