SCP-6598


ocena: +4+x

Autorstwa PlaguePJP, HarryBlank, Cremo i J Dune

SCP-6598
Poziom2
Klasa podmiotu:
bezpieczne
Klasa drugorzędna:
dark
Poziom zakłóceń:
niski
Poziom ryzyka:
brak

coin.png

SCP-6598.

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-6598 jest przechowywany w kasecie z monetami w skarbcu o niskim poziomie bezpieczeństwa w Ośrodku 322. Testy SCP-6598 mają być nadzorowane przez Badacza H. Hartwella i Dr. J. Dune'a.

Opis: SCP-6598 jest ćwierćdolarówką datowaną na 1983 rok. Kiedy podmiot wygłasza werbalne oświadczenie, a następnie rzuci monetą SCP-6598, jeśli obiekt wyląduje na stronie odpowiadającej relacji oświadczenia do obiektywnego faktu. "Orzeł" oznacza prawdę, a "reszka" oznacza fałsz. Pytania i stwierdzenia, które nie są pytaniami "tak" lub "nie" nie będą prowadziły do odpowiedzi ze strony SCP-6598. Dokładność stwierdzeń przedstawionych przez SCP-6598 jest obecnie badana.

Dodatek 6598.1: Dziennik Eksperymentów

Stwierdzenie Wynik
Trawa jest zielona. (Dune) Orzeł.
SCP-6598 rozumie, co mówię. (Dune) Orzeł.
SCP-6598 ma dziś dobry dzień. (Hartwell) Reszka. Uwaga: Zauważono, że SCP-6598 wylądował z niezwykle dużą siłą.
Pierwszy zwycięski numer loterii pieniężnej na jutro jest równy 1. (Hartwell) Reszka.
[Pominięto 25 testów]
Ostatni zwycięski numer loterii pieniężnej na jutro jest równy 7. (Hartwell) Orzeł. Fundacja przejęła wygraną. Wykorzystywanie anomalii w celu osiągnięcia dalszych korzyści osobistych będzie skutkowało postępowaniem dyscyplinarnym. — Dyr. Paul Lague
Dr Dune zjadł dziś po południu kanapkę na lunch. Orzeł. Mądrala. Hot dog to nie kanapka. — J. Dune
Życie pozaziemskie istnieje. (Dune) Reszka. Test został powtórzony z kilkoma wariantami pytania, określającymi życie w całym wszechświecie, itd. Wynik pozostał niezmienny.
Baseball to nudny sport. (Hartwell) SCP-6598 przerzucał się między reszką a orłem do czasu, aż padło kolejne stwierdzenie.
Gwiezdne wojny: Część 8: Ostatni Jedi to zły film. (Hartwell) Taki sam wynik jak w poprzednim teście. Po powtórzeniu stwierdzenia, SCP-6598 drastycznie zwiększył swoją temperaturę do punktu, w którym nie mógł być bezpiecznie obsługiwany. Po piętnastu minutach powrócił do temperatury wyjściowej.
SCP-6598 bardziej lubi Dr Dune'a niż Badacza Hartwella. (Dune) Wynik taki sam jak w poprzednim teście. U SCP-6598 zaobserwowano zawahanie się za każdym razem, gdy przewracał się na stronę orła.
Bóg może stworzyć burrito tak gorące, że nie da rady go zjeść. (Hartwell) SCP-6598 spalił rękę Badacza Hartwella.
SCP-6598 nie lubi paradoksów. (Hartwell) Orzeł. Podczas lądowania zaobserwowano znaczną siłę, wystarczającą do wgniecenia stołu testowego.
SCP-6598 lubi być odwracany. (Hartwell) Reszka. Taki sam wynik jak w poprzednim teście. SCP-6598 zdołał przebić stół podczas lądowania.
SCP-6598 przełamie zabezpieczenia w przyszłości. (Hartwell) Orzeł.
SCP-682 jest niezniszczalny. (Hartwell) Reszka. Wygrana Badacza Hartwella z loterii pieniężnej została przeznaczona na dalsze próby terminacji SCP-682. — Dyr. Paul Lague
Ośrodek 5 nie istnieje. (Dune) Orzeł. Po powtórzeniu tego testu, SCP-6598 zmienił swoją decyzję. Kolejne testy nie przyniosły rozstrzygających wyników.
Będę miał dziewczynę za pięć lat. (Hartwell) Reszka.
Wszystko umrze. (Hartwell) Orzeł. Departament Teologii Taktycznej natychmiast zwołała sympozjum, aby przedyskutować konsekwencje tego wyniku.
Umrę w ciągu najbliższych dziesięciu lat. (Hartwell) Orzeł.
SCP-6598 jest na mnie zły. (Hartwell) SCP-6598 zawisł nieruchomo w powietrzu. Zaczęło gwałtownie wibrować przed przyspieszeniem do około 1100 km/h i wyleceniem z Ośrodka 322 przez czaszkę badacza Hartwella (z niewielką korektą kursu, aby uniknąć uderzenia w Dr Dune).

SCP-6598 został odnaleziony na pustym parkingu, około 30 kilometrów od Ośrodka 322, leżąc orłem do góry. W otaczającym go asfalcie zaobserwowano niewielki krater po uderzeniu. Po ostatnim teście SCP-6598 pozostaje zwrócony orłem do góry, pomimo wszelkich prób obrócenia go lub dostarczenia dodatkowych zapytań. Testy zostały wstrzymane.O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported