SCP-666-J
ocena: +16+x
2j13ghv.jpg

Doktor Gerald otrzymał polecenie pokierowania zwykłego autobusu szkolnego, pełnego personelu Klasy-D, do najbliższego Ośrodka. W jakiś sposób udało mu się trafić na "demolition derby".

2untsep-new.jpg

Jak na Boga udało mu się tego dokonać z zasilanym elektrycznie segway'em?

Identyfikator podmiotu: SCP-666-J

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Procedury Przechowawcze: Personel Klasy-D i doktor Gerald to jedyne osoby dozwolone to kontaktu z pojazdem który pilotuje, bądź będzie pilotować doktor Gerald. Proszę przygotować worki na ciała, w liczbie równej ilości pasażerów takiego pojazdu oprócz niego. Dodatkowo, jeżeli doktor Gerald będzie podróżować przez tereny zamieszkane, bądź inne potencjalnie groźne środowiska (np. elektrownia atomowa, zakład oczyszczania chemicznego) przygotowane muszą być ekipy pomocy medycznej w pełnej gotowości.

Opis: Wszystkie jednostki które znajdą się na pokładzie dowolnego pojazdu lub formy transportu kontrolowanej w dowolny sposób, bezpośrednio przez doktora Geralda na pewno umrą. Testy wykazały, że nawet Ci, którzy uciekną z pojazdu który on prowadzi są skazani na zagładę; zazwyczaj padają ofiarą innego poruszającego się pojazdu w ciągu paru minut. Co niezwykłe, doktor Gerald zawsze wychodzi bez szwanku z każdego horroru do jakiego doprowadzi pojazd.

April_27,_2014_Vilonia_tornado_aerial_damage.jpg

Skutki jazdy doktora Geralda przez miasto [ZREDAGOWANO] na motorowerze.

Dodatkowo, każdy potencjalnie groźny obiekt staje się nawet bardziej niebezpieczny, kiedy Gerald prowadzi pojazd w ogólnie rozumianej bliskości. Noże przebijają materiały na które normalnie nie pozwoliłaby ich ostrość, cysterny z normalnie niegroźnymi olejami stają się ruchomymi bombami które eksplodują przy najlżejszym dotyku, budynki tracą swoją integralną twardość a piesi zdają się zatracać wszystkie formy zdroworozsądkowej ostrożności, rzucając się prosto na jego drogę. Zwykła przejażdżka rowerem może doprowadzić do zniszczeń porównywalnych do przejścia tornada o mocy T3 w skali TORRO.

Dodatek 666-1: Doktor Gerald nigdy nie może znaleźć się bliżej niż 25 metrów od SCP-462.

Dodatek 666-2: Tworzone są plany zbudowania pojazdu zdolnego do utrzymania SCP-682 wystarczająco długo, aby doktor Gerald mógł nim pokierować.

65cvn6-new.jpg

Grupa badawcza wysunęła teorię, że łyżworolki można uznać technicznie za pojazd. Sprawdziliśmy ich hipotezę pozwalając Geraldowi pojeździć na nich w sztabie ORIA w Teheranie. Mieli rację.

2mwscir-new.jpg

10:07, 15 marca, 2███. Przybliżona prędkość: 4███ km/h

mower%20accident.jpg

10:11, 15 marca, 2███. Liczba ofiar: ██

1z37ar5-new.jpg

Posiadamy ten kawałek ziemi w ████████, ███████, na wypadek znalezienia pojazdu SCP który musiałby zostać zniszczony. Całkowicie przypadkowo, jest to też jedyne miejsce gdzie doktor Gerald może jeździć czymkolwiek bez uprzedniego uzyskania zgody.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported