MDI-6726
ocena: +4+x

graph.png

Ryc. 1: Godne uwagi objawy MDI-6726.

Identyfikator Wydziału Medycznego: MDI-6726

Pospolite Oznaczenie: Narażenie na działanie Zabójczego Czynnika Memetycznego

Objawy: Ślepota, Silne Nudności, Zawroty Głowy, Migrena, Ataki, Hiperwentylacja

Priorytet Leczenia: Niebieski

Śmiercionośność: 5 (Nieśmiercionośny)

Ryzyko Zakażenia: Brak

Zagrożenia: Biologiczne

Leczenie: Umieść pacjenta w celi izolacyjnej i poinformuj go, że podawane jest mu lekarstwo. Podaj środki amnezyjne klasy A pod postacią tabletki i obserwuj pacjenta przez następne 24 godziny. Zgłoś numer pracowniczy pacjenta do biura Dyrektora Ośrodka.

Informacje: MDI-6726 jest serią memetycznych glifów, które obserwowane wizualnie przez człowieka, wywołują silne mdłości, zawroty głowy, halucynacje, histerię i chwilową ślepotę.

Objawy wywołane przez ekspozycję na MDI-6726 są tymczasowe i zostały zaprojektowane tak, aby wywołać poważny niepokój, w celu łatwiejszej identyfikacji pracowników próbujących uzyskać dostęp do tajnych dokumentów. Ze względu na wywołany stan desperacji, badani stają się wysoce skłonni do współpracy z personelem medycznym i nie są w stanie oprzeć się amnezyjnej.

Glify przybierają formę Hiperkompleksowego Obrazu Langforda kategorii J, w której fraktalne i anomalnie wzorzyste obrazy zmuszają mózg do generowania szkodliwych bodźców psychicznych, w tym przypadku skutkujących mdłościami. Podmioty dotknięte MDI-6726 zazwyczaj próbują szukać natychmiastowej pomocy medycznej lub w 3,54% przypadków próbują "przeczekać" efekty.

Nieszkodliwa natura MDI-6726 nie jest znana personelowi Fundacji poza Departamentem Medycznym i Memetyki, które odpowiadają za jego stworzenie. Obecnie jest on używany do ochrony tajnych dokumentów, takich jak SCP-001, przed nieautoryzowanym dostępem.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported