SCP-682-CU
ocena: +12+x
682.png

Ale słodziak!

Identyfikator podmiotu: SCP-682-Cu

Klasa podmiotu: Różowy i puszysty

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-682-Cu należy przytulać tak często, jak to możliwe. Obecnie nie ma dostępnych środków, pozwalających zespołom SCP przestać czuć się winnym za nie przytulanie lub pozostawienie go samego w pomieszczeniu przechowawczym. SCP-682-Cu powinien być umieszczony w pokoiku o wymiarach 5m x 5m x 5m ze wzmocnioną, kwasoodporną, fioletową wyściółką filcową o grubości 25 cm na wszystkich wewnętrznych powierzchniach. Pokoik przechowawczy powinnien być wypełniany miłością, aż do czasu uzyskania przez SCP-682-Cu granic możliwej miłości. Wszelkie próby poruszania się, mówienia lub przełamania zabezpieczeń przez SCP-682-Cu powinny być w miarę możliwości fotografowane, lub nagrywane za pomocą sprzętu do nagrywania wideo. Każde udane nagranie SCP-682-Cu podchodzące pod którąkolwiek z tych czynności powinno być następnie natychmiast zamieszczone na serwisie YouTube.

Personel musi mówić do SCP-682-Cu jak do ludzkiego dziecka z obawy, że SCP-682-Cu może pomyśleć, że go nie kochamy, jeśli nie będziemy się do niego odzywać w taki sposób. Personel, który nie będzie podejmował prób komunikacji z SCP-682-Cu, będzie określany jako "gburowaty" i nie będzie zapraszany na żadne spotkania pracowników.

Opis: SCP-682-Cu to najsłodsza jaszczurunia, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Wygląda na to, że lubi się tulić i zaobserwowano, że przytulał SCP-079 podczas ich krótkiego okresu przyjaźni. SCP-682-Cu wydaje się kochać każdą żywą rzecz, co zostało wykazane podczas licznych wywiadów podczas czasu na zabawę. (Zobacz Dodatek 682-Cu-B).

U SCP-682-Cu od zawsze można zaobserwować, że ma wyjątkowo piękne oczy, figlarną osobowość oraz uśmiecha się, jeżeli cię lubi. Forma fizyczna SCP-682-Cu jest po prostu najsłodsza, ale można ją udoskonalić, jeśli dać by mu mały kapelusz lub nawet cały kostium. Wygląda też uroczo, jeśli umieścić by go na miniaturowym leżaku. SCP-682-Cu traci energię na rzecz każdego, kogo przytula, często przechodząc w stan senności, po którym następuje "czas drzemki". SCP-682-Cu był widziany, wędrując, gdy jego poziom senności wynosił 87% i często błądził po bocznych ściankach pokoiku, ze względu na bycie tak śpiącym.

W przypadku niezadowolenia SCP-682-Cu ma otrzymać od wszystkich dostępnych Mobilnych Formacji Operacyjnych troskę, aż do momentu, gdy ponownie stanie się szczęśliwy. Na obecny dzień (01-04-2014), jest to nadal najsłodsza i najszczęśliwsza jaszczurunia, jaką widzieliśmy.

Dodatek 682-CU-B

<Początek Logu, przewinięcie do 00h-21m-52s>

Dr ██████: Kto jest dobrą jaszcurunią?

SCP-682-Cu: (Brak komunikacji werbalnej)

Dr ██████: Zgadza się! Ty jesteś! Właśnie tak!

SCP-682-Cu: (Brak komunikacji werbalnej)

Dr ██████: Chcesz iść się pobawić? Chcesz iść się pobawić? Czy jaszczurunia chce iść się pobawić?

SCP-682-Cu: (Brak komunikacji werbalnej)

Dr ██████: D-085, chodź zobacz! Uśmiecha się do mnie!

SCP-682-Cu: (Brak komunikacji werbalnej)

Dr ██████: Czy to nie jest po prostu najsłodsza jaszurka jaka jest, D-085?

Personel D-085: Wybacz, niezbyt lubię jaszczurki. Trochę mnie przerażają.

SCP-682-Cu wydaje się odejść, urażony.

Dr ██████: Zobacz co narobiłeś! Wynocha! Już!

Słychać odgłosy pracowników ochrony wyciągających D-085 z przechowawczego pokoiku.

Dr ██████: Już w porządku malutki. W porządku, malutki, kto dalej jest najsłodszą jaszczurką? Kto dalej jest najsłodszą jaszczurką? Ty jesteś, zgadza się!

<Koniec Logu>

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported