SCP-7025
ocena: +4+x

Identyfikator podmiotu: SCP-7025

Klasa podmiotu: Euclid

Poziom 1/NAGL

Poufne

Specjalne Czynności Przechowawcze

Wszyscy fundacyjni pracownicy przebywający w rejonie Wielkich Jezior Ameryki Północnej (NAGL) muszą dołożyć wszelkich starań by przebywać co najmniej 100 metrów z dala od jakiegokolwiek autobusu aktywnie używanego do transportu zbiorowego. Departament Analityki zapewnia przewidywania i obserwacje lokalizacji i trajektorii autobusów w czasie rzeczywistym, by pomóc pracownikom w unikaniu ich.

Komitet Dyrektorów Ośrodków dla regionu Wielkich Jezior Ameryki Północnej zawiesił wszelkie wyjazdy poza placówki dla niezbędnych pracowników pracujących we wspomnianym regionie.

Na prośbę Rady Nadzorczej, Fundacja Rockefellera rozpoczęła kampanię politycznego lobbyingu wycelowaną w wyeliminowanie lub zastępienie publicznych szlaków autobusowych w obszarze pod efektem anomalii.

Opis

SCP-7025 to anomalia statystyczna wpływająca na region operacyjny Wielkich Jezior Ameryki Północnej. Fundacyjni pracownicy przebywający w tym regionie są znacznie częściej zabijani przez autobusy.

Śmierci cywilne powiązane z autobusami w regionie pod wpływem anomalii stanowią około 1 na 50 000 śmierci każdego roku. Dla personelu Fundacji stanowią 1 na 50. Tendencja ta została pierwszy raz zaobserwowana w roku 1997, kiedy to autobusy były najczęstszą przyczyną śmierci wśród wszystkich fundacyjnych pracowników, z liczbą śmierci wynoszącą 56. Ustanowienie obecnych czynności przechowawczych zmniejszyło, ale nie zlikwidowało, ilości śmierci pracowników Fundacji powodowanych przez autobusy.

Dotychczas nie zidentyfikowano żadnej wykrywalnej siły, fenomenu, czy bytu, który mógłby być źródłem SCP-7025. Autobusy zamieszane w śmierci personelu nie wykazują żadnych efektów anomalnych, a ostateczne przyczyny śmiertelnych wypadków są całkowicie normalne. Obserwacje i testy wykazały, że ryzyko dla personelu stwarzane przez nieaktywne lub nieczynne autobusy jest minimalne; jednakże pracownicy w bliskiej odległości do ruchomego autobusu zostaną prawie z pewnością zabici.

Poniżej przedstawiona jest tabelka wartych uwagi śmierci w wyniku SCP-7025.

Zmarły Pozycja Przyczyna śmierci
Edric Hibbert Starszy badacz Potrącony przez autobus szkolny podczas przechodzenia przez jezdnię. Autobus doświadczył awarii hamulców, ostatecznie przypisanej do błędu produkcyjnego. Wariacje tego incydentu to najczęstsze wystąpienia SCP-7025.
Richard Howe Ochroniarz Trafiony przez kawałek lecącego gruzu podczas oglądania wyścigu autobusów szkolnych Figure 8.
Denver Garland Technik konserwator Zaksztusił się na śmierć obwarzankiem po tym jak autobus, którym jechał zderzył się z łosiem.
Bruno Amundsen Woźny Poślizgnął się i przewrócił na płacie lodu podczas wsiadania do autobusu.
Victor Van Laren Asystent dyrektora Autobus poza służbą wjechał w ścianę jego domu. Kierowca był mocno pijany.
Jade Marchand Asystant administracyjny Jedna z 17 pasażerów zabitych, gdy autobus, którym jechała zjechał z mostu i spadł bezpośrednio na pływaczkę w rzece poniżej. Pięciu innych pasażerów również było fundacyjnymi pracownikami.
Victoria Brassington Lekarz Zmiażdżona przez autobus podczas pływania.
Joseph Sutton Agent Formacji Operacyjnej Podczas nurkowania z celem sprawdzenia autobusu, który zabił Dr Brassington, wplątał się we wrak i utonął.
Cleve McKinley Agent polowy Zatrucie tlenkiem węgla w trakcie obserwacji zajezdni autobusowej podczas śledztwa w sprawie SCP-7025.
Simon Buchanan Nadzorca przechowawczy (SCP-7025) Zawał serca po przestraszeniu przez dźwięk strzelenia gaźnika autobusu.
Norina Calabrese Kierowca logistyczny Złożona w ofierze ognia przez eksplodujący autobus.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported