SCP-706
ocena: +6+x

Identyfikator podmiotu: SCP-706

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-706 ma być umieszczony w celi w Ośrodku Przechowawczym dla Humanoidów 06-3, która została wyposażona w wyściełane ściany i minimalnie ostre krawędzie. SCP-706 należy wyposażyć w 1,2 kg kaolinu i szkliwa ceramicznego dziennie oprócz zwykłej diety.

Personel może udzielić SCP-706 różne nietypowe przedmioty, takich jak lusterko łazienkowe, dodatkową odzież, jak określono w dokumencie 706-E oraz pędzel wraz z zestawem emalii ceramicznej jako zachętę lub nagrodę za dobre zachowanie.

SCP-706 jest obecnie stale obserwowany w celu zapobiegnięcia próbom samobójczym i ma być zabezpieczony w każdym czasie, z wyjątkiem testów. SCP-706 do odwołania ma być poddawany codziennie sesją terapeutycznym.

Opis: SCP-706 jest nastoletnią kobietą rasy Europejsko-Amerykańskiej, zidentyfikowaną jako ███████ ████████, wieku lat dwunastu według miejscowych zapisów w czasie zabezpieczania. Zapisy wskazują również, że SCP-706 przez całe życie była poddawana domowej edukacji, oraz że sąsiedzi rzadko widywali SCP-706 na zewnątrz domu.

SCP-706 jest fizjologicznie zwyczajna, z wyjątkiem anomalnie wysokiej temperatury ciała podczas spoczynku, to jest około 38,5 ° C, natomiast cały jej naskórek składa się z porcelany, z wyjątkiem niewielkich obszarów wokół stawów. Ta warstwa jest niezwykle krucha z powodu jej grubości i może pękać po uderzeniu, a nawet w wyniku zbyt mocnego ruchu. Proces ten jest dla obiektu bardzo bolesny. SCP-706 jest zdolny do regeneracji tej warstwy skóry, z szybkością zgodną z normalnym wzrostem skóry, gdy zapewni się odpowiednie surowce do spożywania. Materiały niedokończone takie jak kaolin są dopuszczalne, a nawet korzystne; SCP-706 ma szczególną odporność na uszkodzenia tkanki wynikające ze spożycia utwardzonej porcelany.

O ile nie otrzyma innego polecenia, SCP-706 będzie kompulsywnie utrzymać swój wygląd, zwykle z udziałem przeglądania siebie w lustrze i korzystania z makijażu lub farby, usuwając lub dodając ją w miarę swoich możliwości. SCP-706 stanie się niechętna do współpracy i zestresowana, jeśli nie dostarczy się odpowiednich materiałów z których może korzystać, lub jeżeli nie pozwoli się jej obserwować swojego wyglądu.

SCP-706 została odzyskana z ████ w Teksasie po raporcie policyjnym o gwałtownej kłótni w podmiejskiej rezydencji. SCP-706 została odkryta na zapleczu rezydencji, otoczona dużym stosem zniszczonych szczątków z kilku lalek porcelanowych i kilkunastu zestawów cienkiej porcelany obiadowej, z czego większość masy porcelanowej została zużyta. Preparat amnezyjny klasy A podano pracownikom organów ścigania oraz zmieniono historię podaną do lokalnych mediów.

Dodatek 706-1: Zapis nagrania.

Nagranie audio zostało zabezpieczone z uszkodzonej kamery cyfrowej znalezionej w ████████ rezydencji.

(Treści nieistotne zredagowane w celu skrócenia nagrania.)

Pani ████████: Ok, kochanie, jeszcze raz, dobrze?

(dźwięk trzaśnięcia, domniemywa się, że drzwi)

Pan ████████: (niewyraźnie) Mam już dość twojego cholernego miauczenia. Czy możesz po prostu zamknąć mordę?

SCP-706: Tatusiu?

Pani ████████: Kochanie?

Pan ████████:(niewyraźnie) Ciebie tej twojej kurwa gównianej księżniczki i waszej kurwa okropnej muzyki—

Pani ████████: Kochanie, piłeś…—

SCP-706: Tatusiu, proszę przestań—

Pan ████████: (niewyraźnie) —i wszystkich waszych cholernych dziewczęcych gówien, kurwa, możecie iść do piekła.

Pani ████████: Kochanie, proszę—

(kamera została przewrócona podczas odgłosów walki, nie zarejestrowano dalszego obrazu wideo)

Pani ████████: Cóż, czego więcej chcesz? (szlochanie) Wiesz, że nie mogę mieć—

(odgłosy kłótni)

SCP-706: Mamo, tato, przestańcie!—

Pan ████████: (niewyraźnie) Ach, o to chodzi, prawda? Wreszcie to zrobimy, o to chodzi?

Pani ████████: (szlochając) Proszę… proszę przestań…

Pan ████████: (niewyraźnie) Nie możesz dać mi kurwa syna i masz zamiar wyciągnąć pistolet na mnie, kurwa, o to chodzi?

Pani ████████: (szlochając) Proszę, odejdź!

Pan ████████: (niewyraźnie) Więc zrób to! Pociągnij za spust, kurwa!

(dźwięki walki)

(słychać dwa strzały)

SCP-706: (krzyczy) [nieczytelne]

(pojedynczy strzał)

SCP-706: (więcej krzyków, szlochów)

(koniec nagrywania)

Dodatek 706-2: Transkrypcja przesłuchania.

Uwaga: Ta rozmowa została podjęta krótko po początkowych procedurach przechowawczych i przed obowiązującymi procedurami ograniczającymi.

Przesłuchujący: Dr █████████
Przesłuchiwany: SCP-706
Data: ██.██.██
Uwaga: Rozmowa prowadzona w celi SCP-706. SCP-706 siedzi przy stole, szczotkując włosy i przeglądając się w lusterku.
Zapis:

Dr █████████: Czy masz jakiś pomysł, czemu to się stało?

SCP-706: Bo chciałam być lalką.

Dr █████████: Dlaczego tak jest?

SCP-706: Moja mama miała lalki. Dużo lalek, stare lalki.

Dr █████████: Opowiedz mi o nich.

SCP-706: Trzymała je w szklanej gablocie. Pokazała mi je, gdy byłam mała, powiedziała mi, jak wiele znaczyły dla niej. Jak bardzo je kochała.

Dr █████████: Ale nie chcesz być zamknięta w szklanej gablocie, prawda? Dlaczego chcesz być lalką?
SCP-706: Bo ona je kocha. Bo mama kocha je, i tata kochał ją, a gdybym była lalką, to też by mnie kochała…

SCP-706: … lalki, nie płaczą … one nie muszą być karmione lub czyszczone, ani nie trzeba się nimi opiekować … po prostu siedzą, piękne i doskonałe …

SCP-706: … gdybym była doskonała i piękna, to wszystko byłoby w porządku … gdybym była jak lalka już wtedy, to nie musieliby walczyć dłużej, i moglibyśmy być normalną rodziną i bylibyśmy szczęśliwi…

SCP-706: … Chcę tylko wrócić do domu … mamusiu … proszę, pozwól mi wrócić do domu …

(Przesłuchanie zakończone)

Dodatek 706-3: Notatka badawcza:

SCP-706 staje się coraz bardziej oderwana i nie reaguje na pracowników od czasu pierwotnego zamknięcia. Praktykowała także celowe zrywanie kawałków swojej skóry w celu usunięcia niepożądanych elementów, co zaczyna poważnie zagrażać jej zdrowiu.

Przegląd procedur przechowawczych, aby odzwierciedlić tę autodestrukcyjne zachowanie został złożony przez administrację i jest obecnie rozpatrywany.

Dr █████████

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported