SCP-711-EX
ocena: +5+x

Identyfikator podmiotu: SCP-711-EX

Klasa podmiotu: Bezpieczne Zneutralizowane

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-711 ma być przechowywany w standardowej celi dla humanoidów, składającej się z betonu lub azbestu. SCP-711 zostało przydzielone jedno (1) łózko z materacem sprężynowym, dwie (2) poduszki wypełnione pierzem, jedną (1) kołdrę, jedną (1) muszlę klozetową, jeden (1) zlewozmywak, jeden (1) prysznic żebrowy, jedną (1) lampę 50 watową oraz jedną (1) nowelę zmienianą na życzenie.

Wszystkie przedmioty należące do SCP-711 mają być przechowywane w skrytce magazynowej 711-1.

Opis: SCP-711 jest dorastającym mężczyzną pochodzenia afroamerykańskiego twierdzącym, iż pochodzi z początku XXI wieku. Obecnie wykryto brak oznak aktywności anomalii czasowej wokół SCP-711. Produkty będące pierwotnie w posiadaniu SCP-711 (oznaczone jako SCP-711-1 do 4) wskazują na zaawansowanie technologiczne poza obecnymi możliwościami człowieka.

SCP-711-1 to małe kompaktowe urządzenie elektryczne, które wydaje się być pierwotnie zbudowane jako mobilna forma telefonu, z możliwością równoczesnego wysyłania i odbierania sygnałów radiowych. SCP-711-1 posiada wyświetlacz podobny do telewizora; jednakże badanie mikroskopowe podczas demontażu wykazało, iż składa się z kilkuset świecących diod. Wyświetlacz wykazuje także zdolność do reagowania na bezpośredni kontakt. Źródło zasilania SCP-711-1 jest silnie kompaktową baterią, będącą według SCP-711 akumulatorem1. Badanie wnętrza SCP-711-1 wykazało obecność licznych małych elementów elektrycznych, podobne do komponentów maszyny perforującej karty. SCP-711-1 wykazuje kilka cech wyświetlacza, zawierając możliwość odtworzenia "Gier", kalendarza oraz kalkulatora arytmetycznego. Zawiera także małą, lecz funkcjonalną klawiaturę, która "wysuwa" się z obudowy. Na tylnej stronie urządzenia znajduje się mała kamera, która może być wykorzystywana do uwieczniania kolorowych obrazów, które są następnie "przechowywane" na SCP-711-1.

SCP-711-2 jest zegarkiem nadgarstkowym zasilanym niezwykle kompaktową baterią. W przeciwieństwie do tradycyjnego wyświetlacza analogowego, SCP-711-2 wyświetla godzinę w bezpośredni sposób numeryczny. Wyświetla również datę i rok oraz działa jako stoper poprzez naciśnięcie określonych przycisków po odpowiedniej stronie.

SCP-711-3 jest elektronicznym urządzeniem emitującym muzykę do którego SCP-711 odnosi się "iPod Nano" (sic!). SCP-711-3 zawiera tę samą funkcję wyświetlania i komponenty elektryczne co SCP-711-1. SCP-711-3 wydaje się mieć wysoką zdolność do przechowywania muzyki i kina, które mogą być dowolnie powielane poprzez interakcję z urządzeniem. SCP-711-4 jest parą małych słuchawek stereofonowych które stanowią wyposażenie SCP-711-3 i pozwalają pojedynczemu użytkownikowi na słuchanie dźwięków wytwarzanych przez SCP-711-3.

Dodatek 711-1: Wydarzenia przewidziane przez SCP-711 (NOTATKA: SCP-711 to amerykański nastolatek i ma pamięć skupioną wokół kultury popularnej i amerykańskiej historii, jak również wydarzeń bliższych swemu czasu. - Dr. ████████):

Początek roku 1970 - Przyszły prezydent Richard Nixon będzie zaangażowany w skandal, powodując jego podanie się do dymisji
Środek roku 1970 - Fala nowej muzyki nazywanej "disco" stanie się popularna, ale będzie później "umierać"
Środek roku 1970 - Wojna w Wietnamie dobiega końca
Początek roku 1980 - Gwiazda filmowa Ronald Reagan zostanie wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych
Koniec roku 1990 - Przyszły prezydent "Bill Clinton" wejdzie w znajomość z niezamężną kobietą co spowoduje skandal
2000 - "George W. Bush", syn "George'a Busha", zostanie wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych
11 Wrzesień 2001 roku - "Terroryści" muzułmańskiej religii wlecą samolotami w "World Trade Center", powodując zawalenie się "obu wież" [sic!]
Początek roku 2000 - Stany Zjednoczone będą brać udział w "wojnie z terrorem" z Republiką Iraku
Środek roku 2000 - Duża fala tsunami uderzy w południowej Azji "tuż po świętach Bożego Narodzenia"
2008 - Stany Zjednoczone wybiorą swojego pierwszego czarnego prezydenta, "Baracka Husseina Obamę"

Dodatek 711-2: Dr Xyank z Departamentu Anomalii Temporalnych wykonał wiele próśb o przywrócenie SCP-711 do miejsca w czasie z którego twierdzi on, że pochodzi. Wszystkie wnioski zostały odrzucone.

Nie musimy przetrzymywać tej osoby bez powodu. Jest zweryfikowany. Pozwólcie mi zabrać go do domu. - Dr Xyank

Dodatek 711-1: SCP-711 w końcu umarł. Udało nam się zlokalizować dokładny czas i miejsce przeniesienia (mimo że wszystkie nasze instrumenty nie wykazały żadnych zmian). Nie wiem, czy to przypadek, czy nie, ale został przeniesiony dokładnie w tym samym momencie gdy jego starcze serce zatrzymało się. - Dr. █████████████

Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni. - Dr Xyank

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported