SCP-715ocena: +3+x

Uwaga: Poniższy Dokument podlega

Klasyfikacji poziomu 715/5

Część tego dokumentu może nie być dostępna
bez odpowiedniego poziomu upoważnienia.


booth.jpg

SCP-715 krótko po odkryciu.

Identyfikator podmiotu: SCP-715

Klasa podmiotu: Bezpieczne Keter Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze [NIEAKTUALNE: ZOBACZ PONIŻEJ]: SCP-715 musi byś przechowywane w swoim punkcie pochodzenia, w Centrum Handlowym ████████, w mieście ████████, w stanie Ohio. Zezwolono na zdalny nadzór SCP-715, a wszelkie zdjęcia wytworzone przez SCP-717 muszą być odbierane przez pracowników Fundacji, podstawionych jako pracowników centrum handlowego. Takowe zdjęcia należy przekazać do Ośrodka 81 w celu dalszych badań.

Korekta Specjalnych Czynności Przechowawczych Klasy Keter [NIEAKTUALNE: ZOBACZ PONIŻEJ]: SCP-715 musi być przechowywany w dużej przechowalni z maksymalnym stopniem ochrony w Ośrodku 19. Dostęp do SCP-715 jest dozwolony tylko dla pracowników ze specjalnym upoważnieniem 715/4 lub wyższym. Bez względu na upoważnienie, personel nie może wejść lub aktywować SCP-715. Badania wnętrza SCP-715 mogą być dokonane tylko i wyłącznie przy użyciu zdalnie sterowanego drona.

Instancje SCP-715-B należy uznać jako jednostki Zagrożenia Poznawczego klasy V, a ze względu na swoją naturę, nie mogą one zostać zidentyfikowane bez użycia specjalnej technologii optycznej. Natychmiastowo po rozpoznaniu instancje SCP-715-B muszą zostać poddane terminacji.

Korekta Specjalnych Czynności Przechowawczych Klasy Bezpiecznej: SCP-715 musi być przechowywany w przechowalni o maksymalnym stopniu ochrony w Ośrodku 81. Inne procedury przechowawcze nie są wymagane. Personel Fundacji nie ma pozwolenia na interakcję z żadną znaną instancją SCP-715-B.

Znajomość informacji dotyczących Ośrodka 81/715 jest obowiązkowa. Administracja z odpowiednim upoważnieniem może obejrzeć te informacje na końcu tego raportu.

Opis: SCP-715 jest modelem budki fotograficznej "Take Your Own Photo", wyprodukowanej przez Sony Corporation w 1972 roku. SCP-715 nie wykazuje żadnych anomalnych właściwości w swoim wyglądzie. Z tyłu maszyny znajduje się niewielka, metalowa etykieta, ale z powodu widocznego zużycia, tekst na niej jest nieczytelny.

SCP-715 nie zostanie aktywowany, dopóki człowiek nie usiądzie wewnątrz budki i nie wrzuci odpowiedniej monety do otworu aktywacyjnego działa sporadycznie, produkując zdjęcia, uznawane za modyfikacje poprzednich ujęć. Przyczyna tego działania jest obecnie nieznana, natomiast badania wciąż trwają. Zdjęcia wytworzone przez SCP-715 często są wysoce zniekształcone, przyczyna tego jest obecnie nieznana.

Pomimo nie wykazywania zewnętrznie żadnych właściwości anomalnych, jednostki opuszczające SCP-715 muszą być oznaczone jako instancje SCP-715-B.

Instancje SCP-715-A są obecnie przechowywane w Ośrodku 81/715. Badania dotyczące natury owych instancji oczekują na zatwierdzenie są zabronione. Instancje SCP-715-A [DANE OGRANICZONE: Zobacz poniżej dla dodatkowych informacji].

Protokół Ośrodka 81/715: [DOSTĘP OGRANICZONY]

Korekta 715/A: [DOSTĘP OGRANICZONY]

Raport Incydentu 715/A: [DOSTĘP OGRANICZONY]


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported