SCP-732
ocena: +6+x

Identyfikator podmiotu: SCP-7^@$#PONAD 9000!!!1!!*(#$

Klasa podmiotu: Ke@#%^ NAJ1337KETER!!!!!!1!!!1!111!!#$%^

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-732 nie jest obecnie zabez@!#%$ NIE MOŻNA BO ON NIEZNISZCZELNY!!!1!!1!1!111!!@#$akże, jeżeli obiekt będzie można zabezpieczyć, SCP-732 należy trzymać z daleka od wszelkich istotnych zapisów, a ponadto @#$%3^@4167 Obiekt należy zaopatrzyć w willę z 1500 pokojami i ukrytym laboratorium, z którymi będzie walczył ze zbrodnią@#$5$%86&* zarażone zapisy muszą zostać zniszczone celem zapobieżenia rozpowszechniania się wpływu obiektu.

Opis: SCP-732 to siła lub byt, któr#%^&@Obiekt jest niesłychanie przebiegły i ujmujący^&*(%@mienia nasze zapisy w fanfiction$%^& Obiekt przejawia moce psykiczne i może rozsadzać ludzi w mgnienu oka#$%^nie wiadomo, gdz@#$% JEST ZE WSZYSTKIMI FAJOWYMI ESCEPAMI@#$%@$ytania odnośnie do natury SCP-732 w większości nie przyniosły oczekiwanych rezultatów#$%HOROR!!!1!!11!! PRAdaWNY HOROR!!!11!!!!11!!@#zas gdy nie istnieją dowody mogące to potwierdzić, uważa się, iż#$%^$ Obiekt lubi kultowe klasyki %^&*%naszych zapisów zostały przedmiotem wpływu SCP-732.

DODATEK 732-01: Niedawne uszkodzenie przechowalni SCP-!@#jestemsierotąbezrodzinyalemamsporokasybwahahahaha!@ przechowywanie, które powinno zakładać prostą i bezpieczną procedurę [USUNIĘTO], -w nieznany sposób- doprowadziło do mobilizacji Mobilnej Formacji Operacyjnej Omega-7. SCP-076%^^skopał dupsko abla i jest teraz moim najlepsiejszympryjacielem na zwsze!!@# był poruszony, kiedy odkrył, iż "mały bóg śmierci", którego miał zabezpieczyć, tak naprawdę nie był żadnym bogiem. Całkiem $$mamrandkęzSCP-105!%^rozczarowany.. Dla dobra naszego pozostałego budżetu zaleca się opracowanie efektywniejszych metod przeciwdziałania wpływowi SCP-732^%$fgsfds!@#.

— dr █████.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported