SCP-7726
ocena: +6+x

⚠️ content warning

Drogi Rexie,

W zasadzie nie wiem, czy to Ty mnie znajdziesz w takim stanie, ale zrozumiałem, że jeżeli ktoś mnie znajdzie, to będziesz to właśnie Ty, ale chyba zbaczam z tematu.SPRAWA DEPARTAMENTU GASZENIA ZAPAŁU ID-7726XP

PROBLEM:
Doktor Justine Everwood wykazuje usilne poczucie winy, jako że jest jedynym ocalałym Przełamania Zabezpieczeń 562341673444WTX.

ZNANE INFORMACJE:
Everwood w przeszłości, a w szczególności w młodocianych latach, przejawiał skłonności samobójcze i przypuszcza się, że dojdzie do ich nawrotu w najbliższym czasie.

ZALECANE POSTĘPOWANIE:
Wykorzystaj personel psychologiczny do zachęcenia go do swoich samobójczych skłonności i wprowadź 2% Protokół SZCZĘŚLIWY ZAJĄCZEK.

UWAGI:
N/ANie powinienem przeżyć tamtego przełamania. Każdy mówi, że miałem szczęście, że udało mi się uciec z jedną ręką nieruszoną, ale nie wierzę im. Pięćdziesiąt martwych i jeden ranny? Proszę. Nie ma nic szczęśliwego w wiedzy, że powinienem zginąć, a przeżyłem.SPRAWA DEPARTAMENTU GASZENIA ZAPAŁU ID-7726XP

AKTUALIZACJA


Protokół SZCZĘŚLIWY ZAJĄCZEK zadziałał jak przypuszczano. Everwood najprawdopodobniej spróbuje popełnić samobójstwo w tym tygodniu. Zgodnie z Protokołem SZCZĘŚLIWY ZAJĄCZEK, SCP-7726 został pozostawiony w łatwo dostępnym miejscu dla Everwooda pod pozorem bycia nieanomalną bronią palną pozostawioną bez nadzoru przez ochroniarza.Nie powinienem przeżyć tamtego przełamania. Każdy mówi, że miałem szczęście, że udało mi się uciec z jedną ręką nieruszoną ale nie wierzę im. Pięćdziesiąt martwych i jeden ranny? Proszę. Nie ma nic szczęśliwego w wiedzy, że powinienem zginąć, a przeżyłem. Powinienem umrzeć jak reszta. Nie mogę już z tym żyć.SCP-7726

gun.png

SCP-7726.

Identyfikator podmiotu: SCP-7726

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-7726 ma być trzymany w standardowym pojemniku na obiekty anomalne w Ośrodku 55. Pracownicy Departamentu Gaszenia Zapału mają pozwolenie na nieograniczony dostęp do podmiotu.

Opis: SCP-7726 to standardowy pistolet półautomatyczny Beretta 90two. Gdy zostanie wystrzelony w kierunku człowieka, mechanizmy SCP-7726 zablokują się, a podmiot nie wystrzeli bez względu na jego stan. SCP-7726 będzie działał normalnie, gdy zostanie skierowany w jakikolwiek inny cel. Dodatkowo SCP-7726 nie wystrzeli, jeśli wiązałoby się to ze skrzywdzeniem człowieka.Dzięki, że pracowałeś dla mnie tak ciężko. Widząc, że jesteś najciężej pracującą osobą w naszym departamencie, jestem pewien, że Twój awans będzie szybki. Ale co ważniejsze, dziękuję za Twoją przyjaźń. Z Tobą praca tu była o wiele fajniejsza.PROTOKÓŁ SZCZĘŚLIWY ZAJĄCZEKPRZEGLĄD:
Celem Protokołu SZCZĘŚLIWY ZAJĄCZEK jest zapobieganie niepotrzebnej utracie samobójczych pracowników.

Możliwe jest to poprzez informowanie wybranego pracownika o jego przytłaczającym szczęściu. Proces zawiera okazywanie wspomnianemu członkowi personelu uczuć i pozytywnych stwierdzeń, równocześnie bagatelizując jego negatywne emocje jako bezowocne. W 60% przypadków skutkuje to tym, że wybrany personel czuje się bardziej zadowolony z życia.

Dalsze 38% przypadków wymaga kombinacji bardziej intensywnych wysiłków terapeutycznych, a także leczenia. Departament Gaszenia Zapału wykorzystuje wyjątkowy lek w dalszej rehabilitacji pracownika, który zalicza się do tej części Protokołu SZCZĘŚLIWY ZAJĄCZEK.

Ostatnie 2% personelu, którzy zaliczają się do Protokołu SZCZĘŚLIWY ZAJĄCZEK, wymagają bardziej bezpośrednich środków. Będą częściej wymagać dowodów na ich przytłaczające szczęście, w związku z tym zatwierdzone zostało użycie anomalii w celu poprawienia morale. Anomalie zatwierdzone do wykorzystania w procedurach dla 2% Protokołu SZCZĘŚLIWY ZAJĄCZEK są zwykle niepozorne z wyglądu i mogą zostać pomylone z nieanomalnymi obiektami, co dodaje wiarygodności projektowi.Cześć i dzięki za ryby.

- Jay EverwoodSPRAWA DEPARTAMENTU GASZENIA ZAPAŁU ID-7726XP

AKTUALIZACJA


Dnia 26.07.2022 roku o godzinie 00:00, Everwood został znaleziony w swoim biurze przez przechodzącego obok ochroniarza po usłyszeniu dobiegających z jego kierunku strzałów. SCP-7726 został pozyskany przez pracownika podszywającego się pod ochroniarza. Everwood nie został zraniony i obecnie przechodzi intensywne leczenie psychoterapeutyczne z Dr Von Thunen. Przypuszcza się, że w ciągu najbliższych trzech tygodni przejdzie do 38 procent przypadków.

Sprawa jest uważana za ROZWIĄZANĄ.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported