SCP-909
ocena: +6+x

Identyfikator podmiotu: SCP-909

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-909 ma być przechowywany w standardowej celi dla humanoidów. Żadne materiały do pisania nie mogą znaleźć się w celi. Krótki opis aktualnej sytuacji SCP-909 ma być przyklejony na ścianie obok łóżka. Zamienniki mogą zostać użyte, jeżeli poprzednia notka zostanie usunięta przez SCP-909. SCP-909 ma otrzymywać dowolne trzy, niezawierające orzechów, posiłki dziennie. Jeżeli SCP-909 zostanie przyłapany na próbie pisania lub rysowania ma zostać obezwładniony za pomocą środków nieśmiercionośnych.

Aktualne badania nad właściwościami anomalnymi SCP-909 zostały zawieszone ze względu na szansę wywołania przełamania zabezpieczeń. Naukowcy mogą je wznowić za zgodą aktualnego Dyrektora Ośrodka.

Ze względu na aktualny przepis dotyczący "Panów", SCP-909 ma być przechowywany w Sali ██ w Ośrodku ██.

Opis: SCP-909 zdaje się być dorosłym mężczyzną rasy kaukaskiej w młodym wieku cierpiącym na permanentną amnezję. SCP-909 zdaje się być świadomy swojego stanu, lecz nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń ze swojej przeszłości za wyjątkiem tych zapamiętanych za pomocą jego właściwości anomalnych.

Anomalne właściwości SCP-909 manifestują się, kiedy zapisuje on dowolne doświadczenie wciąż działające w jego pamięci. Gdy opisywane są przez pisanie, doświadczenia natychmiastowo zapiszą się w pamięci długotrwałej SCP-909. Jednak doświadczenie znika z pamięci wszystkich innych zaangażowanych osób.

SCP-909 jest uczulony na orzeszki ziemne i dozna szoku anafilaktycznego po spożyciu dowolnego produktu zawierającego orzeszki ziemne.

SCP-909 został odkryty przy Wejściu [USUNIĘTO] w Ośrodku-██.

Dodatek 909-1: Słowa "Pan Zapominalski, z Małych Panów ® od Dr. Wondertainment" są wytatuowane na prawej łydce SCP-909. Podczas odkrycia SCP-909 nosił trzy-częściowy strój z nazwą marki "Oświadczenia Doktora" wszytą w metkę. Pracownicy Fundacji jak dotąd nie znaleźli firmy odzieżowej działającej pod tą nazwą.

Dodatek 909-2: Dalsze badania stroju SCP-909 ujawniły listę innych potencjalnych humanoidów podobnych do SCP-909 (Zobacz Dokument 909-a) w lewej kieszeni spodni.

Dodatek 909-3: Log przesłuchania

Przesłuchiwany: SCP-909

Przesłuchujący: Dr. ███████████

Przedsłowie: SCP-909 został umieszczony pod wstępną obserwacją na siedem godzin, kiedy jego permanentna amnezja i powiązanie z SCP-905 zostały odkryte. SCP-909 został zabrany na przesłuchanie.

<Rozpoczęcie Logu>

Dr. ███████████: Dzień dobry, Dziewięć zero dziewięć.

SCP-909: Dziewięć zero dziewięć? Czemu mnie tak nazywasz? Swoją drogą, gdzie ja jestem?

Dr. ███████████: (Czytając z kartki papieru) Jesteś obiektem SCP desygnowanym 909 i jesteś aktualnie pod moim nadzorem. Ja jestem doktorem Fundacji i mam zamiar przeprowadzić badania nad twoimi właściwościami anomalnymi.

SCP-909: Fundacja? Co to jest? Czemu t-

NOTATKA: W tym momencie Dr. ███████████ naciska mały guzik, generujący głośny dźwięk przez następne 5 sekund. SCP-909 zdaje się utracić skupienie.

Dr. ███████████: Cześć, Dziewięć zero dziewięć.

SCP-909: Dziewięć zero dziewięć? Czemu mnie tak nazywasz? Swoją drogą, gdzie ja jestem?

Dr. ███████████: (Czytając z kartki papieru) Jesteś obiektem SCP desygnowanym 909 i jesteś aktualnie pod moim nadzorem. Ja jestem doktorem Fundacji i mam zamiar przeprowadzić badania nad twoimi właściwościami anomalnymi.

SCP-909: Fundacja? Co t-

Dr. ███████████: Okej, spróbujmy czegoś innego. Napisz to, co ci właśnie powiedziałem.

SCP-909: Dobrze. (SCP-909 bierze pióro i zaczyna pisać.)

NOTATKA: Dalsze badania notatek Dr. ███████████ ujawniły, że miał w tym momencie użyć wyżej wymienionego przycisku.

Dr. ███████████: (Krótka przerwa) Hej, kim jesteś?

SCP-909: Jestem, uh, SCP pod twoim nadzorem. Nie pamiętasz?

Dr. ███████████: Heh?

SCP-909: Nie pamiętasz?

Dr. ███████████: Nie. Gdzie jestem? Co to za miejsce?

<Koniec Logu>

Słowo zamykające: Dr. ███████████ i SCP-909 zostali usunięci z pokoju na skutek niezrozumienia całego personelu uczestniczącego w incydencie. Później SCP-909 wyjaśnił przebieg sytuacji niezaangażowanemu personelowi i został ponownie umieszczony w swojej przechowalni. Dr. ███████████ został zwolniony ze służby po podaniu Preparatu Amnezyjnego klasy B.

Dodatek 909-2:
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported