SCP-913
ocena: +3+x

Identyfikator podmiotu: SCP-913

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-913 ma być przechowywany w dostosowanej celi dla humanoidów wyścielonej jednym (1) metrem stali węglowej. SCP-913 należy wyposażyć w standardowe meble dla humanoidów i materiały rozrywkowe, jeśli o nie poprosi. Dostęp do celi może zostać uzyskany przez wzmocnione drzwi ze stali węglowej.

Raz na dwie (2) godziny, SCP-913 należy wyposażyć w jeden (1) suplement diety wymieniony w Dokumencie 913-2. SCP-913 jest wyposażony w centralny cewnik żylny ułatwiający żywienie. Obiektowi należy zapewnić dożylne suplementy żywiące podczas snu. Cewnik należy wymieniać raz na trzy (3) miesiące.

Ze względu na aktualny przepis dotyczący "Panów", SCP-913 ma być przechowywany w Sali ██ w Ośrodku ██.

Opis: SCP-913 zdaje się być człowiekiem pochodzenia Afro-Amerykańskiego w średnim wieku z ekstremalnie szybkim metabolizmem. SCP-913 wymaga rekomendowanej dawki kalorii dla zwykłego człowieka co dwie godziny, a jego wewnętrzna temperatura wynosi [ZMIENIONO].

SCP-913 wejdzie w stan transu jeżeli nie otrzyma danej dawki kalorii przez okres dwóch godzin. Podczas transu, SCP-913 rozbije i skonsumuje każdą stałą materię w zasięgu wzroku. Spożycie obejmuje materiały normalnie niejadalne, jak drewno, plastik i metale, a obiekt nie będzie widział różnicy między żywymi istotami a innymi materiałami. Ów głód zmusi SCP-913 do obudzenia się, jeżeli w danym momencie spał. SCP-913 jest świadomy swoich czynów podczas tego stanu i wyrazi on ekstremalny dyskomfort po spożyciu gęstszych materiałów.

SCP-913 jest w stanie rozdzielać obiekty z siłą 3000 N i gryźć je z siłą 5000 N podczas jedzenia. SCP-913 nie jest w stanie korzystać z tej siły poza stanem transu.

Badanie tkanki wątrobowej SCP-913 wykazuje, że jest w stanie on wytworzyć nowe enzymy w odpowiedzi na obcy materiał. Enzymy te będą metabolizować substrat z wydajnością ~ 98%, skutecznie detoksykując wszelkie leki lub toksyny. Obejmuje to środki amnezyjne i znieczulające.

SCP-913 został znaleziony przy wejściu [ZMIENIONO] Ośrodka-██.

Dodatek 913-1: Słowa "Pan Głodny, z Małych Panów ® od Dr. Wondertainment" są wytatuowane na prawej łydce SCP-913. Podczas pozyskania SCP-913 nosił koszulkę i spodnie dresowe z marką "Zamówienia Doktora" wyszytą na metkach. Jest desygnowany jako "7" w Dokumencie SCP-909-a.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported