SCP-\̅\̅\̅\̅-J
ocena: +5+x
Poważna uwaga

Poniższy artykuł został wygenerowany poprzez włożenie
3000+ raportów SCP w aplikacje predykcyjną Botnik.

Poza kilkoma drobnymi zmianami w formatowaniu, wszystko co
zostało przedstawione poniżej jest dosłownym odzwierciedleniem wyników.

Identyfikator podmiotu: SCP-3004

Klasa podmiotu: Euclid Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Poszukiwania nie są opcjonalne. Informacje dotyczące SCP-3003 mają być utajnione do czasu potwierdzenia diagnozy zapalenia wyrostka robaczkowego (krew). Osobom narażonym na kontakt z SCP-3505 należy podać środki amnezyjne klasy B i przemianować na ucztę. W celu zapewnienia, że żaden z członków społeczeństwa nie jest w stanie zobaczyć SCP-3006, musi on mieć pisemne pozwolenie od Roget Ośrodka 28 na przejęcie Zatoki Meksykańskiej.

Procedura Lambda Manos ma być stale monitorowana pod kątem ewentualnych problemów z następującymi kwestiami:

  • Sensacja śniadania
  • Inicjowanie ścieżki lotu przez warstwę skóry
  • Produkcja głupich krabów
  • Seksualna edukacja agenta Coopera
  • Dyrektor placówki Shirley Gillespie i zapach, którym owinięte jest jej ciało

Dr Oswald jest obecnie dostępny w celu uzyskania dalszych szczegółów.1 Zmarli krewni nie pomagają.

Opis: SCP-3004 odnosi się do obszaru o powierzchni 2 km2 w całości pokrytego zwłokami małp, znajdującego się poza granicami Mongolii. Obecnie uważa się, że jeden żywy osobnik wchłania substancje odżywcze bezpośrednio ze skarpety pełnej martwych owadów i gołębi. W obrębie SCP-3007 nie znaleziono żadnego okazu balaenoptera (innego ssaka łożyskowego) w lokacji innej niż typy chmur.

Z SCP-1762 wystaje męska humanoidalna postać o wysokości około pięciu ciał. Obiekt jest w stanie wydobyć ze swojego ciała ekstremalną ilość produktów spożywczych wypełnionych kulistymi członami. Dalsze badania wykazały, że jego ciało składa się z nieskończenie wyjątkowych świątecznych rzeczy.2 Podczas przesłuchania obiekt podał, że jest wykonany ze zmiękczonych materiałów niezdolnych do bycia komunistycznymi.

Stwierdzono, że SCP-3007 wytwarza zapach wraz ze swoimi trupimi stworzeniami. Na wierzchniej warstwie utrzymuje się bardzo delikatny miętowy zapach, który pochodzi z głębi całunu.

Dodatek: SCP-2282 został odkryty po tym, jak otrzymano raporty o samcach, którzy w niewytłumaczalny sposób stali się kompletnie nieszkodliwi. Cały personel przypisany do SCP-2003 został znaleziony całkowicie opróżniony z zawartości. Usuwanie ich martwych ciał zaczęło sprawiać wrażenie formalnego, a zapach został później opisany jako "chrupiący seks-piraci".

Agent Maxwell stracił kilka istotnych minut, zanim porzucił ciało same w sobie.

Dr Oswald: Chcę rozmawiać z tobą bezpośrednio w transkrypt.

Agent Maxwell: Przyjąłem. To, co dla ciebie ma sens, dla mnie jest bezwartościowe. Ojciec chciał mieć świeże źródło hałasu, a my chcieliśmy się dobrze bawić. Wszystkie wspomnienia, które wypisałem na odwrocie jego skóry, stały się pojedynczym przypisem w jego głowie.

Dr Oswald: Dlaczego wciąż masz coś wspólnego z twarzą wystającą zza moich pleców?

Agent Maxwell: Byłem w zasadzie jedynym pracownikiem Fundacji na tym obszarze. Koniec z wiecznym gatunkiem węża. Poza moimi ustami, cały świat wydawał się obcy. Efekt zamienił moją rękę w szkieletowego golema. To miejsce prawdopodobnie rozprzestrzeniło się poza jego ciało i patrzyło, jak płaczę. Jedyne, co mogłem myśleć, to "ten dupek zabił mój pieprzony próg pyskowania."

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported