SCP-ES-125
ocena: +5+x
KABOOM.jpg

Seul podczas bombardowania SCP-ES-125

Identyfikator podmiotu: SCP-ES-125

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: Ze względu na brak zaangażowania Korei Północnej w przedsięwzięcia Fundacji i jej wrogą relację z zewnętrznymi anomalnymi organizacjami, zaimplementowano poboczne środki przechowawcze.

Wszelkie wzmianki o artyleryjnych lodówkach muszą być usuwane z sowieckich i koreańskich baz danych, spisów i zapisów historycznych. Zamiast tego, te wzmianki mają zostać zamienione na historię przykrywkową, która uwzględnia powietrzne bombardowania w interesie rządów Korei Północnej i Związku Radzieckiego podczas wojny koreańskiej.

Pokój pomiędzy Koreą Północną i Południową musi być utrzymany przez fundacyjnych agentów pracujących jako dyplomaci, do czasu, aż SCP-ES-125 może być uznany za w pełni zabezpieczony.

Opis: SCP-ES-125 odnosi się do praktyki używanej przez siły rewolucyjne podczas wojny koreańskiej, w ramach której lodówki były kradzione z fabryk metali i przemieszczane z ich lokacji na Ziemi, by potem ponownie wejść w jej atmosferę jako pocisk wysokich prędkości.

Siła bezpośredniego uderzenia SCP-ES-125 jest minimalna, jednakże w momencie uderzenia następuje eksplozja dźwiękowa o mocy w przybliżeniu równej 2,90 MWh (równowartość 1,9×10-6 ton TNT). Dźwięk tworzony przez eksplozję składa się z tenorowego głosu śpiewającego wersję a capella Aegukka, hymnu państwowego Korei Północnej.

Chociaż dokładne kroki wymagane do stworzenia wydarzeń SCP-ES-125 są wciąż nieznane, lista komponentów potrzebnych do zainicjowania rytuału jest przedstawiona poniżej:

  • ziemia z własnej ojczyzny1,
  • piżmo lamparta,
  • czerwony atrament, zrobiony ze świeżo zebranych róż,
  • pieśń ojczyzny,
  • lokalizacja wrogów,
  • i prośba do Myeongwol2 o jego pomoc.

Po odkryciu SCP-ES-125, rząd Stanów Zjednoczonych przeprowadził kampanię bombardowania hut, kopalni i innych ważnych punktów przemysłowych na terytorium Korei Północnej. Jednakże, po interwencji GRU-P i sił chińskich wspierających siły komunistyczne, Organizacja Narodów Zjednoczonych zainterweniowała w konflikt i ustanowiła zawieszenie broni i strefę zdemilitaryzowaną.

Od czasu podpisania zawieszenia broni, nie miały miejsce żadne incydenty SCP-ES-125. Podejmowane są wysiłki, aby w pełni zrozumieć sposób, w jaki zachodzą wydarzenia SCP-ES-125.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported