SCP-ES-202


ocena: +7+x
dad1.jpg

Czym jest HANSARP?

Ídentyfikator podmiotu: SCP-ES-20ς-ƧƎ-ƧƆƧ


HaNsArP bYł TuTaJ


kLaSa PoDmIoTu: ɹǝʇǝʞ

Specjalne Czynności Przechowawcze: AIC został przypisany do monitorowania wszystkich plików Fundacji,w celu znalezienia możliwych uszkodzeń. Pliki dotknięte przez SCP-ES-202 mają zostać natychmiastowo zlikwidowane zarchiwizowane1 za zgodą HANSARP.2

Pochwycenie anartysty znanego jako HANSARP jest obecnie nieistotne i mają zostawić go w spokoju z hojną darowizną miliona dolarów na jego koncie bankowym.3

Opis:

Dodatek: SCP-ES-202 jest sztuką. SCP-ES-202 jest moim wielce szczodrym datkiem dla Fundacji. To hołd dla małych mężczyzn i kobiet, którzy lubią pakować rzeczy w tycie klatki. Sztuka nie została stworzona po to, żeby była zabezpieczona i boli mnie wiedza, że to szczególne dzieło spotkało taki los, jednak odpowiednia edukacja artystyczna jest istotna.

SCP-ES-202 jest wysoce zaraźliwym wirusem komputerowym, który rozprzestrzenia się poprzez magię!4 Sieci dotknięte przez SCP-ES-202 przekształcają się w perfekcję5 w przeciągu pięciu minut. Zmiany te następują szybko i będą powodować, że dotknięte komputery wzbogacą wasze życia o moją sztukę.

SCP-ES-202 został stworzony przez anartystę o imieniu HANSARP6, który uważa się ma powiązania z Kościołem Zepsutego Boga. Jesteśmy także prawnie zobligowani do poinformowania Cię że HANSARP jest bardzo uzdolniony.

Jednak czemu ktoś tak utalentowany chciałby stworzyć niebezpiecznego memetycznego wirusa komputerowego ? Odpowiedź jest prosta. [USUNIĘTO] HAHAHAHAHAHAHAHAHA. Cholera, miałem na to ochotę. Teraz bawcie się przypadkowo wygenerowanym tekstem.


Czym jest HANSARP?


Czym jest HANSARP?


Czym jest HANSARP?


Czym jest HANSARP?


Czym jest HANSARP?

Czym jest HANSARP?

Czym jest HANSARP?

Więc nadal to czytasz, heh? Musisz być strasznie oddany. Ile Ci płacą za czytanie tego wszystkiego? Nie zamartwiaj się odpowiadaniem, przecież i tak nie będę mógł tego przeczytać. To tylko wygenerowany tekst opierający się na opiniach, jakie mam o Fundacji SCP i o samym sobie. Jesteście strasznie niewykształceni. Jesteście przyczyną, dlaczego Mała Hawana się uszlachetnia. Ciągle zamykacie wszystkich anartystów i pozwalacie bogatym grubym rybom deptać po nas.

eStE TeXtO ExIsTe mErAmEnTe pArA El pRoPóSiTo dE SeR CoNvInCeNtE Y ReQuErIr qUe eL LeCtOr uTiLiCe uN TrAdUcToR.

Chcesz zobaczyć przedpremierowo moje następne dzieło? Nie żartuję, oto i ono.

unknown.png

Więc, co o tym sądzisz? Zapewne nie podoba Ci się, ponieważ przeczy to temu, co zaprogramowano Ci, abyś uważał za dobry gust. Ale nie przejmuj się. HANSARP jest tu po to, by wyedukować Cię w sztuce, a nie będziesz zawiedziony. Nazywa się to Dadaizm. To styl artystyczny, o którym pewnie nigdy nie słyszałeś, ale to moja pasja. A ja kocham dzielić się swoją pasją.

Bez obrazy, ale nie sądzę, że Ty i ja możemy być przyjaciółmi, nawet jeżeli byśmy spróbowali. Pasujesz idealnie do ich małych kwadracików. Ale życie to nie są jedynie kwadraty. To diamenty, gwiazdki, serca i miliony innych kształtów, których nie da się nawet pojąć. Ale nic nie szkodzi. Rozumiem, że jesteś zainteresowany tylko dopasowywaniem kształtów do odpowiadających im dziurek. Po prostu chcę żebyś wiedział, że tak się nie może stać i tak się nie stanie z HANSARP, bądź z czymkolwiek z nim powiązanym.

Zaczynam się nudzić przez tę jednostronną rozmowę. Zakończmy ją, w porządku?


Jesteście strasznie przesadni. Wiesz jak długi był ten oryginalny raport? Dziesięć tysięcy słów. Zrobiłem Ci przysługę. A teraz bądź dobrym chłopcem i usuń to, zanim twój nadzorca zobaczy, co robisz.

I nigdy nie zapominaj…

hand.pngArE wE cOoL yEt? CzYm JeSt HaNsArP?
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported