SCP-K9-J-EX
ocena: +6+x

Identyfikator podmiotu: SCP-K9-J-EX

Klasa podmiotu: Keter Rozwiązany

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-K9-J został porzucony z powodu nawiedzeń. Szacuje się, że wartość nieruchomości spadnie znacząco, co czyni go okazją dla każdego, kto chce go kupić pomimo nawiedzeń.

Opis: SCP-K9-J to duże, Wiktoriańskie gospodarstwo wypełnione wieloma piskliwymi deskami podłogowymi, pajęczynami i kuchnią, która zawsze jest zaopatrzona w żywność. SCP-K9-J został pierwotnie zbudowany przez starego szkockiego lorda, który zmarł ~ 50 lat temu, stwierdzając na łożu śmierci, że będzie dążył do zemsty na każdej osobie, która odważy się zakłócić jego spokój

SCP-K9-J-1 pojawia się w SCP-K9-J podczas zwiedzania domu. SCP-K9-J-1 odstrasza wszystkich potencjalnych klientów SCP-K9-J. Dalsze badania zostaną przeprowadzone na właściwościach SCP-K9-J-1, ale to jest DU DU DUUUUUCH!!!

SCP-K9-J-2 to korytarz w SCP-K9-J, który ma geometrię nieeuklidesową. Kiedy grana jest muzyka rockowa lub pop, a SCP-K9-J-1 zagoni testera/ów w SCP-K9-J-2, wszystkie drzwi, do jakich wejdzie się w SCP-K9-J-2 będą prowadzić do innych w obrębie SCP-K9-J-2. Tester(zy) mogą zacząć biegać samotnie, razem ze sobą lub z SCP-K9-J-1. Efekt ten utrzymuje się do momentu, gdy którekolwiek lub wszystkie strony potkną się lub zaatakują jeden drugiego.

Dodatek K9-J-A: Wow, jaka szkoda. Kupię to i nie położycie już na tym rąk! - Dr Jenkins

Dodatek K9-J-B: Incydenty związane z SCP-K9-J:

Incydent K9-J-A Pracownicy renowacji odnawiali to, co pozostało z SCP-K9-J. Wtedy zostali zaatakowani przez SCP-K9-J-1. Nie zgłoszono żadnych ofiar, jednak sprzęt roboczy został zniszczony, a ofiary rzekomo się "wystraszyły".

Incydent K9-J-B: Mobilna Formacja Operacyjna Mu 4 została wysłana do interwencji w SCP-K9-J

Incydent K9-J-C: Po "rozdzieleniu" się agenci Mu 4-4 i Mu 4-5 zajęli się jedzeniem odkrytym w kuchni SCP-K9-J. Następnie zostali zaatakowani przez SCP-K9-J-1, który ścigał ich przez SCP-K9-J. Agenci z powodzeniem oszukiwali SCP-K9-J-1 przez "wiesz, przekonaliśmy go, że jesteśmy charakteryzatorami do makijażu, koleś. Obróciliśmy go kilka razy i to było, wiesz, zakręcone, koleś. Ehehehehe." Agentom Mu 4-4 i Mu 4-5 udało się spotkać z resztą MFO po tym rozdzieleniu.

Bingo! Agent Mu 4-3

Incydent K9-J-D Agent Mu 4-1 był w stanie przekonać Agentów Mu 4-4 i 4-5, by działali jako "przynęta" wykorzystując [ZMIENIONO]. Agent Mu 4-1 podobno musiał dać każdemu po dwie [ZMIENIONO]. Prowadzona jest ewaulacja dyscyplinarna Agentów Mu 4-4 i 4-5.

Incydent K9-J-F: Agentka Mu 4-3 zgubiła swoje okulary. Ona nie widzi bez swoich okularów.

Incydent K9-J-G: Agent Mu 4-2 walczy z SCP-K9-J-1 używając wcześniej nieoczekiwanych umiejętności. Chociaż użycie Agentów Mu 4-4 i Mu 4-5 jako przynęty było nieskuteczne, SCP-K9-J-1 został schwytany przez MFO Mu 4 po tym, jak utknął pod upadającą półką.

Wiedziałam, że to nie duch, odkąd widziałam te raporty księgowe o cenach domów. Ten upiór to tak na prawdę … - Agentka Mu 4-3

Dr Jenkins!? - Agenci Mu 4-1, 4-2, and 4-4

Oooh, właśnie miałem dostać ten dom za najniższą cenę. I to by mi się to udało, gdyby nie Mobilna Formacja Operacyjna Mu-4 "Wścibskie Dzieciaki"! - Dr Jenkins

Incydent K9-J-H: Druga instancja SCP-K9-J-1 została zgłoszona po incydencie K9-J-G, ale wkrótce okazało się, że to Agent Mu 4-5 noszący prześcieradło.

Scooby dooby [ZMIENIONO] - Agent Mu 4-5

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported