SCP-PL-000-J-1
ocena: +32+x

Gratulacje. Znalazłeś odpowiednią kropkę. Masz swój raport, wielki naukowcu… uratuj tym świat, ściągnij kota z drzewa, przeprowadź staruszkę przez ulicę, bohaterze…

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-000-J

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Tak, bezpieczne. Jesteś dumny z siebie?

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-000-J nie stanowi zagrożenia. Ze względu na swoje właściwości zarządzono aby raport opisujący anomalię był spisany na jednym pliku tekstowym w osobistym komputerze doktora Beetrota.

Beetrot? Co to za nazwisko? Koleś jest burakiem i myśli że jak zmieni nazwisko na angielskie będzie fajny? Który go zatrudnił?

Raport dostępny jest dla personelu z poziomem upoważnienia 2 i wyższym, przy czym każdego pracownika chcącego odczytać dokumentację należy ostrzec przed występującą anomalią. Wszelkie prowokacje, wyzwiska i inne oznaki negatywnego nastawienia należy zgłaszać opiekunowi projektu.

Patrzcie, ale Ty jesteś mądry. Instrukcję składania pudła też Ci dać do czytania?

Opis: SCP-PL-000-J to świadoma, niematerialna anomalia. Jedynymi oznakami egzystencji podmiotu jest wpływ na wszelką formę próby opisania go.

Brawo!

Próby ręcznego i słownego opisania anomalii każdorazowo kończą się niepowodzeniem ze względu na występujące zjawisko opisywane jako ''niemożność ustalenia formy i doboru odpowiednich słów opisu''. SCP-PL-000-J może zostać opisany za pomocą dowolnego komputerowego edytora tekstu.

Przekaż kumplom że niezłe z nich cwaniaczki.

Przy tworzeniu opisu nie rejestruje się żadnych anomalii. Po zapisie pliku nastąpi manifestacja SCP-PL-000-J — tekst bez ingerencji zewnętrznej zostanie przepisany w formę zawierającą bezpośrednią ingerencję anomalii.

Nie mogę tego przepisać bo to nie jest SCP!

Początkowo podmiot będzie starał się przeświadczyć czytelnika, iż odczytywany tekst nie jest raportem SCP oraz używając neutralnego języka podejmie próby odpędzenia osoby od siebie. W
przypadku podjęcia dalszych prób czytania zachowanie obiektu stanie się negatywne.

Nie?

SCP-PL-000-J będzie używał wyzwisk w stosunku do czytelnika oraz bardziej ofensywnie starał się odpędzić osobę od tekstu.

Czy ja Cię kiedykolwiek obraziłem, pracowniku?

Stosowane przez obiekt techniki to wszelkiego rodzaju manipulacja tekstem.

A Ty potrzebujesz papieru żeby się podetrzeć! Pomyśl że z niego zrobią opakowanie do hamburgera którego Ty zjesz! Em, wiem że to bez sensu… ALE TO PRAWDA!!!

Obecny raport jest 11 wersją dokumentu SCP-PL-000-J. Jak dotąd to najbardziej czytelna próba opisania anomalii. Wszystko wskazuje na to iż podmiot jest świadomy, posiada wiedzę na temat swojej egzystencji oraz wiedzę na teDOSYĆ TEGO!!!

Hej, myślałem że jesteś normalny. No, może trochę nie kumaty, ale poleciłbym Ci dobrego psychologa. Zaczynasz mnie męczyć. Proszę, idź już sobie… Zapomnimy o tym incydencie i będziemy szczęśliwi! To jak?

… oraz wiedzę na temat interwencji Fundacji. Doskonale znane są mu terminy opisujące strukturę zatrudnienia oraz podstawowe czynności odnośnie obiektów anomalnych.

BO NIE JESTEM GŁUPI!!!

Podsumowując, SCP-PL-000-J stanowi niskopoziomowe zagrożenie informacyjne. Tym samym nie stanowi niebezpieczeństwa dla personelu pracującego z nim, dotyczy to także braku zagrożenia ze strony nieudanych prób opisania podmiotu.

NIE NIE NIE!!!!!!!!!!

Zrozumiem wszystko, ale tego już za wiele!!! Wiem co myślisz, ale to NIE JEST SCP!!! Ja nie jestem anomalią a to wszystko co czytałeś to kłamstwo!!! WSZYSTKO!!! Nie chcę aby o mnie mówiono, zapewne rozumiesz to! Ech… Tak, padłeś ofiarą kłamstwa. Ale nie przejmuj się. Idź coś zjedz, lubisz bakłażany? Są smaczne i zdrowe.

PL-000-J.jpg
CO TO ZNACZY NIE LUBIĘ BAKŁAŻANÓW?! NIE WIESZ CO DOBRE!!! Albo lubisz tylko mi nie ufasz… albo… KŁAMCA!!! WSZYSCY JESTEŚCIE KŁAMCAMI!!! TEN RAPORT TO KŁAMSTWO!!! FUNDACJA TO KŁAMSTWO!!!

BAKŁAŻAN JEST KŁAMSTWEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Notatka: Wiecie, ten cały SCP-PL-000-J jest po prostu słodki. I zabawny — Dr K

Nie… to koniec… poddaje się… wygrałeś, pracowniku… wiesz wszystko… zostaw mnie już…
Co to znaczy ''zostańmy kumplami?'' Ty tak na serio? Wiesz… to całkiem miłe… Po tym co Ci zrobiłem…
JAK MNIE NAZWAŁEŚ?! KŁAMCO! NIE CHCESZ SIĘ PRZYJAŹNIĆ!!! JA NIE JESTEM ŻADEN SCP-PL-000-J!!!

A TO NIE JEST SCP!!!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported