SCP-PL-005
ocena: +24+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-005

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Poza kontrolowanymi warunkami zabronione jest montowanie obiektu. W stanie spoczynku anomalia nie wymaga Specjalnych Czynności Przechowawczych.

Opis: SCP-PL-005 to ceramiczna muszla klozetowa. Pomimo iż jest to model typowo mieszkaniowy, wyróżnia się wąskim syfonem. Wszelkie cechy fizyczne obiektu nie są anomalne. Znakiem charakterystycznym jest tabliczka zamontowana wewnątrz spłuczki. W trakcie badań nad anomalią wykryto źródło ciepła przy podstawie podczas fazy aktywnej.

Anomalne działanie podmiotu uaktywnia się, gdy zostanie on prawidłowo zamontowany (zapewni się dostęp wody do spłuczki i odpływ do kanalizacji, nie wymagane jest stałe montowanie do podłoża), a następnie zostanie wykorzystany do defekacji w pozycji siedzącej przez człowieka. W niewyjaśniony sposób wewnątrz muszli wytworzy się różnica ciśnień pomiędzy środowiskiem zewnętrznym, a wewnętrznym ciśnieniem użytkownika, co spowoduje gwałtowny przepływ ekskrementów i moczu do wnętrza obiektu. Nastąpi to przez kanał odbytu i cewkę moczową. Manifestacja będzie miała miejsce pomimo braku szczelności powietrza wewnątrz muszli. Powstałe ciśnienie znacząco utrudnia zaprzestania korzystania z obiektu, i wymaga użycia znacznej siły fizycznej do przerwania działania anomalnego.

Ze względu na gwałtowność wydarzenia, w krótkim odstępie czasu od rozpoczęcia manifestacji dojdzie do ekstrakcji treści żołądkowej wraz z kwasem drogą odbytową, co spowoduje rozległe obrażenia wewnętrzne, a nawet zgon w wyniku krwotoku. Siła manifestacji różni się w zależności od użytkownika, przy czym nie jest znany czynnik definiujący.

Dodatek: Poniżej znajduje się treść tabliczki wewnątrz spłuczki.

Dziękujemy za zakup Naszej WSPANIAŁOŚCI!

Wspaniałości Mieszkaniowe sp. z o.o. przedstawia nowy produkt, UBIKAZ!

Znudzony długimi posiedzeniami w ubikacji? Zirytowany nieprzyjemnymi chlupnięciami? Znasz wszystkie opakowania proszków do prania na pamięć? Koniec z tym! Czas na coś nowego, czas na coś WSPANIAŁEGO! UBIKAZ! Sprawnie, wygodnie i zdrowo! Zapomnij o zaparciach! Zapomnij o zmarnowanym czasie! Zapomnij o nieproszonych gościach, przesiadujących na Twojej, WSPANIAŁEJ ubikacji! Przywitaj się z rewolucją w dziedzinie wypróżniania!

Mój dom jest tam, gdzie swój UBIKAZ mam!

Wspaniałości Mieszkaniowe sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne użycie WSPANIAŁOŚCI.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported