SCP-PL-022
ocena: +13+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-022

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-022 ma pozostawać zamknięty w standardowej skrytce przechowawczej, zdolnej do zmieszczenia wszystkich pozyskanych egzemplarzy obiektu. Dostęp do niego można uzyskać za zgodą dwóch pracowników o trzecim poziomie upoważnienia.

Opis: SCP-PL-022 to zestaw ościeżnic drzwiowych (3 sztuki) i okiennych (10 sztuk) w kolorze białym. Są one zrobione z wysokiej jakości metalu i pomalowane farbą akrylową. Na wewnętrznej stronie wszystkich egzemplarzy znajduje się jasnoniebieski pasek o szerokości około 2 [mm], wykonany z nieznanej substancji o konsystencji żelowej. Jest on niemożliwy do usunięcia z któregokolwiek z obiektów. Możliwe jest uzyskanie szerszych informacji w komórce badań chemicznych Ośrodka PL-12.

Anomalne właściwości egzemplarza SCP-PL-022 ujawniają się w momencie zamontowania go w ścianie, tak jak miałoby to miejsce w wypadku zwyczajnej ościeżnicy drzwiowej bądź okiennej. Wówczas zmierzyć można lekki wzrost temperatury niebieskiej substancji znajdującej się na wewnętrznej stronie obiektu (2-3 stopnie Celsjusza względem temperatury pomieszczenia, w którym zamontowana została ościeżnica) oraz możliwe jest zaobserwowanie delikatnego drgania powietrza na płaszczyźnie ograniczanej przez obiekt.

Badania podmiotu wykazały, że blokuje on całkowicie przepływ wszelkich cząsteczek cieczy przez płaszczyznę ograniczaną wymiarami SCP-PL-022. Możliwym jest przedostanie się na drugą stronę dowolnego organizmu żywego, jednak działanie podmiotu powoduje natychmiastowe odwodnienie obiektu testowego, a co za tym idzie, gwałtowną śmierć. Na podstawie dołączonej notatki wysunięto hipotezę, iż obiekt przepuszcza przez płaszczyznę na którą wpływa wszelkie organizmy żywe, jednocześnie „sprawdzając” je pod kątem zawartości jakiejkolwiek cieczy, a następnie usuwając ją z ciała przechodzącego.

Całość usuniętych z ciała testera płynów wydaje się zostawać pochłonięta przez znajdującą się na obiekcie niebieską substancję. Sposób w jaki dochodzi do tego zjawiska nie został dotychczas poznany.

Dodatek: Razem z zestawem ościeżnic znaleziona została kartka z opisem obiektu, jej treść znajduje się poniżej.

Dziękujemy za zakup Naszej WSPANIAŁOŚCI!

Wspaniałości Mieszkaniowe sp. z o.o. przedstawia nowy produkt, Cieczobloki!

Ziemska atmosfera źle działa na Twoją cerę? Potrzebuje ona więcej nawilżenia niż ludzka skóra? Czy suchota panująca na dworze niszczy Twój naskórek i sprawia, że wyglądasz dziesięć eonów starzej? Cieczobloki to remedium na wszystkie Twoje problemy! Nasz produkt odseparuje całą zewnętrzną atmosferę od Twojego przytulnego, wypełnionego chłodną wodą mieszkania! Przy tym również Twoje pozbawione tej życiodajnej cieczy ciało pozostanie nienaruszone gdy zechcesz wyjść na zewnątrz celem rekreacyjnego spaceru bądź chęci przełamania własnych słabości!

Problem suchości natychmiast znika, gdy kupujesz Wspaniałości Mieszkaniowych fabrykat!

Wspaniałości Mieszkaniowe sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne użycie WSPANIAŁOŚCI.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported