SCP-PL-047
ocena: +15+x
047.jpg

SCP-PL-047-4 podczas pozyskania. Osoba pod obiektem to ████ ██████. Cywila nie udało się odratować.

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-047

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Wszystkie egzemplarze SCP-PL-047 (aktualnie od 1 do 13) należy przechowywać w specjalnie przygotowanych foliach, w skrytkach bezpieczeństwa Ośrodka PL-██. Klucz do wszystkich skrytek został wydany dyrektorowi Ośrodka. Testy z SCP-PL-047 wymagają minimum 2 poziomu upoważnienia.

Opis: SCP-PL-047 to aktualnie 13 egzemplarzy kołder o rozmiarach 145 x 225 cm każda. W skład SCP-PL-047 wchodzi 30% bawełny, 50% poliestru i 20% nieznanej substancji wodo odpornej. Egzemplarze SCP-PL-047 ozdobione są różnokolorową szachownicą, wzorami kwiatów w rożnych kolorach i w przypadku dwóch, jedynie kolorem jasnego różu. Jeżeli jeden z obiektów zostanie umieszczony na meblu służącym do snu i żywa istota o wadze ponad 40 kg położy się na danym posłaniu, SCP-PL-047 przejdzie w fazę aktywną.

Po zapadnięciu podmiotu w fazę REM SCP-PL-047 zacznie coraz bardziej przylegać do śpiącej osoby.

  • Po około 15 minutach uścisk będzie na tyle silny, że osobą śpiąca, nawet jeżeli się obudzi, nie będzie w stanie się uwolnić.
  • Po 25 minutach kołdra przybierze kształt osoby śpiącej, oraz stanie się termoizolacyjna.
  • Po 30 minutach uścisk przybierze na sile, a kołdra stanie się hermetyczna.
  • Po 60 minutach każdy śpiący umierał z powodu uduszenia.

Faza aktywna kończy się po około 12 godzinach od rozpoczęcia.

Ustalono, iż uszkodzenie SCP-PL-047 podczas fazy aktywnej, natychmiastowo ją przerywa. W pełni zniszczony podczas testów został egzemplarz SCP-PL-047-7. Identyfikator ten został przyznany następnemu pozyskanemu egzemplarzowi. Analiza materiałów nie wykazała żadnych nowych informacji.

Doniesienia o osobach tajemniczo uduszonych podczas snu należy rozpatrywać pod kątem niezabezpieczonego egzemplarzu.

Dodatek: Identyczne naklejki z treścią opisującą obiekt były znajdywane w domach właścicieli.

Dziękujemy za zakup Naszej WSPANIAŁOŚCI!

Wspaniałości Mieszkaniowe sp. z o.o. przedstawia nowy produkt, HERMOKOŁDRY!

Czy twoje okrycie do snu ciągle spada? Źle znosisz Teremadoniczne mrozy? Po prostu pragniesz przytulnej i ciepłej pościeli? Oto jest! Genialna innowacja, WSPANIAŁA innowacja! HERMOKOŁDRY! Cieplutko i wygodnie! Już więcej nie zmarzniesz! Nasz produkt pozwoli ci na wyśmienity wypoczynek! Budź się zawsze wypoczęty ze swoją HERMOKOŁDRĄ na sobie! Teraz z ektoteflonem dla większego komfortu!

Na zmarznięte odnóża, nasza HERMOKOŁDRA się wynurza!

Wspaniałości Mieszkaniowe sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne użycie WSPANIAŁOŚCI.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported