SCP-PL-105
ocena: +27+x
SCP-105.jpeg

SCP-PL-105.

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-105

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Czynności Przechowawcze: Przechowują mnie w celi zbudowanej z betonu o wymiarach 6x6x5. W wyposażenie mojej przechowalni wchodzi: drewniane krzesło, stalowe biurko, oraz lampka biurkowa. Jestem stale monitorowany, a drzwi prowadzące do mojej przechowalni pilnuje 2 funkcjonariuszy ochrony o poziomie upoważnienia 2. Dostęp do mnie mają wszyscy pracownicy klasy C, lub wyższej. Należy stale dostarczać mi krzyżówek, zagadek logicznych, arkuszy papieru, oraz długopisów. Codziennie odwiedza mnie jeden z pracowników o poziomie upoważnienia 3 lub wyższym i rozmawia ze mną na dowolny temat przez 1,5 godziny. Z związku z incydentem █-███ mogę swobodnie się poruszać po trzech, wcześniej zabezpieczonych przeze mnie pomieszczeniach w Strefie PL-██. Aktualnie nie jestem zabezpieczany przez żaden personel.

Opis: Jestem humanoidalną istotą mierzącą 189 centymetrów i ważącą 85 kilogramów. Zawsze noszę czarną szatę z kapturem, który zakrywa moją twarz. Na odzieży noszę identyfikator, w którym są zamieszczone podstawowe informacje. Ma powłoka jest wykonana z stalowych pierścieni o średnicy 2 milimetrów. Nie potrzebuję jedzenia, wody, oraz snu. Pomimo braku ust, potrafię komunikować się werbalnie.

Mam zdolności telepatyczne, oraz potrafię podgrzewać materię do 3500°C. Zasięg działania moich zdolności wynosi 1 kilometr na otwartej przestrzeni. Źródło mej anomalnej natury nie zostało odkryte.

Jestem przyjaźnie nastawiony do wszystkich pracowników Fundacji. Staram się unikać osób postronnych, jednak w przypadku nieuniknionego kontaktu obezwładniam dane persony i przenoszę je w bezpieczne miejsce. Jestem obojętny dla zwierząt, lub SI, o ile nie zagrażają mi, albo pracownikom Fundacji. Jeżeli taka sytuacja nastąpi, poddaję owe istoty eksterminacji. Wyjątkami są obiekty zabezpieczane przez Fundację.
Chętnie rozmawiam z personelem Fundacji na wszelkie tematy, najchętniej podejmowanym przeze mnie obiektem dyskusji są inne obiekty. Najbardziej interesuję się obiektami bezpiecznymi, a najmniej podmiotami klasy Keter. Z chęcią odpowiadam na wszelkie pytania, jednak mam trudności z opowiadaniem o sobie. Tłumaczę to brakiem wspomnień z przeszłości.

Jeżeli blisko mnie będzie znajdować się jakakolwiek zagadka logiczna, po ówczesnym sprawdzeniu poziomu zagrożenia, z ochotą przystępuje do jej rozwiązywania. Jeśli uda mi się rozwiązać zagadkę, natychmiast informuję o tym pracownika Fundacji o klasie C, lub wyższej, jeżeli nie ma takiego w pobliżu, kontynuuję wcześniejszą czynność.

Uważam się za część personelu Fundacji, chętnie wspieram pracowników w ich codziennych obowiązkach. Wspieram ich umysłowo, ale także fizycznie (z pewną dozą ostrożności).

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported