SCP-PL-208

ocena: +49+x
2/208 POZIOM 2/208
Zastrzeżone
classified-bar.svg
classified-bar.svg
classified-bar.svg
classified-bar.svg
classified-bar.svg
classified-bar.svg
Identyfikator: SCP-PL-208
Bezpieczne

dado

Pojedyncza instancja SCP-PL-208.

Specjalne Czynności Przechowawcze: Wszystkie odnalezione instancje SCP-PL-208 powinny znajdować się w Schowku Przechowawczym 208/1 w Ośrodku PL-55. Stan na 03.08.2021 wynosi: dwa kartony o wymiarach 500 [mm] x 350 [mm] x 130 [mm], jeden uprzednio otwarty, drugi fabrycznie zamknięty, w każdym po 500 instancji (każda w osobnym, prostym, kartonowym pudełeczku, oznakowanym tak samo, jak instancje), oraz pięć (5) instancji wcześniej otwartych, odnalezionych osobno, które należy dodatkowo przechowywać w standardowym woreczku strunowym.

Opis: SCP-PL-208 to zbiorcza desygnacja produktu wytworzonego przez PoI “dado”, sprzedawanego pod nazwą "dado masc na bul d*py" (sic). Pojedyncza instancja SCP-PL-208 to biała tubka z tworzywa sztucznego o wymiarach 100 [mm] x 20 [mm] x 15 [mm], bez żadnych napisów oprócz wyżej wymienionej nazwy napisanej czerwoną czcionką Comic Sans MS. Analiza chemiczna składu zawartości tubki dowiodła, że owa "maść" przypomina strukturą klej cyjanoakrylowy, z dodatkiem anomalnego odczynnika tymczasowo nazwanego MBD-208 (badania nad nim wciąż trwają).

SCP-PL-208, gdy nałożone na usta, trwale skleja je na czas około pięciu dni, tzw. "okres introspekcji". Osoby pod jego wpływem (od teraz nazywane SCP-PL-208-1), po naturalnej, początkowej panice bądź dyskomforcie psychicznym i fizycznym związanym z niemożnością otworzenia ust, w miarę upływu czasu uspokajają się, nierzadko do stanu podobnego medytacji i pogrążają się w coraz większym zamyśleniu. Instancje SCP-PL-208-1 podczas działania SCP-PL-208 nadal potrzebują jedzenia i picia, natomiast sklejone usta nie przeszkadzają im w odżywianiu się; pożywienie zdaje się przenikać przez skórę, po czym faktycznie trafia do ich jamy ustnej. Instancje SCP-PL-208-1 podczas okresu introspekcji nie odczuwają potrzeby rozmowy z innymi ludźmi, ani twarzą w twarz, ani tekstowo (zarówno listownie, jak i przez internet). Spędzają czas w ciszy i zadumie, w swoim miejscu zamieszkania, często zupełnie rezygnując z używania mediów społecznościowych i innych forów internetowych. W kilku przypadkach w pierwszym dniu okresu introspekcji instancje poinformowały na najczęściej używanych przez siebie forach, że "robią sobie przerwę", "zawieszają aktywność dla zdrowia psychicznego" i tym podobne. Po średnio pięciu dniach z SCP-PL-208-1 znikają fizyczne efekty anomalne, a osoby te stwierdzają przejście "duchowej przemiany" bądź "ponownego przemyślenia wartości". Wśród SCP-PL-208-1 zauważono prawdopodobnie trwały wzrost ogólnie pojętej życzliwości, uprzejmości oraz zdolności empatii (nie zmalał nawet po sześciu miesiącach od użycia SCP-PL-208).

Do każdej instancji SCP-PL-208 dołączona jest następująca ulotka:

dado masc na bul d*py


dado nie lubi za bardzo brzydkich wyrazow bo dado jest profesjonalny i powazny czlowiek biznesu ale dado powiedziano ze taka nazwa "przyciagnie wiecej klijenteli". dado jest dobry kapitalista wiec dado tak nazwal.

dado masc nie leczy tak naprawde zadnego bulu d*py ale sprawia ze konsument nie mmusi meczyc sie wiecej ze swoimi zlymi opiniami. dado masci nalezy uzyc jak blyszczyka lub po-matki czyli na ustach (nie!!! na p*sladkach), dado masc przyniesie """intro spakcje""" i po kilku dniach uspokoi ""klejenta""*.

dado zrobil strasznei duzo masci. dado zacheca do dzielenia sie z przyjaciolmi bo jednej osobie wystarczy jeden glup. dado nie wie co sie stanie jak ""klejent"" posmaruje wiecej niz dado muwi.


*dado dumny z zartu


Dodatek PL-208.1: Pozyskanie

Fundacja dowiedziała się o istnieniu SCP-PL-208 w dniu ██.02.2021, gdy Agent Wolta zgłosił zauważenie prawdopodobnie anomalnych zachowań u pięciu członków Organizacji "Gamers Against Weed" będących pod obserwacją Fundacji. Większość posiadanych obecnie przez Fundację instancji SCP-PL-208 zostało pozyskanych w dniu ██.03.2021 w domu PoI-PL-169, Pawła P████████████, będącego członkiem "Gamers Against Weed", posługującego się pseudonimem "macko_stwór" online. Po krótkim dochodzeniu okazało się, że PoI-PL-169 był jedynym klientem "dado", który hurtowo zakupił SCP-PL-208; oba kartony przebywające w jego mieszkaniu zostały zarekwirowane przez Fundację i obecnie przebywają w Ośrodku PL-55 (patrz: Specjalne Czynności Przechowawcze). Dochodzenie wykazało również, że PoI-PL-169 rozesłał pocztą pięć pozostałych instancji SCP-PL-208 znajomym z owej Organizacji jako dowcip, a ci potwierdzili, że użyli podmiotu z własnej, nieprzymuszonej woli, motywowanej ciekawością dotyczącą działania obiektu1.

Dodatek PL-208.2: Zapis konwersacji pomiędzy PoI "dado" a PoI-PL-169
Poniżej znajduje się zapis konwersacji pomiędzy ww. jednostkami, odbytej w dniu ██.02.2021 przez platformę Instagram.

Siema dado, chciałem coś od ciebie kupić
Wysyłasz może swoje produkty międzynarodowo?dziendobry tak to dado. dado ma amazon prime wiec darmowa dostawa .

Okej, super, znaczy jak mieszkam w Polsce, to dojdzie, tak?polska tak dado wysyla produkty do polski.
jaki dado produkt interesuje pan gracz przeciwko chwastom

Haha, tam nie chodzi o chwasty, tylko o zioło. Ale nieważne
Masz może tak zwaną maść na ból dupy?
To taki popularny żart w internecie, ale pomyślałem, że akurat ty możesz mieć takie coś na seriodado nie ma masc na dolne czesci ale moze pan gracz przeciwko chwastom pojsc do apteki na rogu.
czemu bol dolnych czesci jest smieszny w internacie

Znaczy, właśnie chodzi o to, że to taka przenośnia
Nie chodzi dosłownie o ból dupy, tylko o denerwowanie się bez powodu na jakieś małe rzeczy, kłócenie się z ludźmi, marnowanie energii na złoszczenie się o drobnostki… no wiesz.dado chyba rozumie. pan gracz przeciwko chwastom chce specjalna dado masc """intro spakcyjna"""?

Zgaduję, że chodzi o "introspekcyjną"?"""intro spakcyjna""" tak. dado masc pozwala przemyslec zycie w ciszy i spokoju. dado masc zawsze dziala pan gracz przeciwko chwastom zaufa dado tak.

A jak dokładnie to działa?dado masc dziala jak po-matka. trzeba posmarowac usta a potem ""klejent"" nie mowi a za to mysli.
przez malo-duzo piec dni

Chyba "mniej więcej" XD
Okej, ale w każdym razie brzmi zajebiście. Mogę ci coś poradzić?
Tak biznesowodado slucha.

Jak to nazwiesz faktycznie "maścią na ból dupy", to więcej sprzedasz.
Bo ludziom się będzie dobrze kojarzyło
I będą chcieli to kupić chociażby dla samej nazwy
Przyciągnie ci to więcej potencjalnej klientelidado dobry kapitalista wiec jesli pan gracz przeciwko chwastom mowi ze ludziki w internacie kupia dado masc jesli dado doda brzydkie slowo to dado je doda.
dadodadodadodadadodadodadoda.

No i akap rigcz essadado nie ssa

Jezu… nieważne. Biorę od razu dwa kartony.dado wdzieczny za biznes. pan gracz przeciwko chwastom dostanie swoja masc na bul d*py w ciagu 5nastu dni robo-czech.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported