SCP-PL-215
ocena: +19+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-215

Klasa podmiotu: Aether1

Specjalne Czynności Przechowawcze: Wszelkie znaleziska historyczne lub archeologiczne, które wspominają samochody z czasów, w których konstrukcja automobili była niemożliwa, mają być natychmiastowo zaklasyfikowane jako prawdopodobnie powiązane z SCP-PL-215. Obiekt anomalny lub jego pozostałości muszą być znalezione oraz uważnie przebadane, by utworzyć do nich adekwatne czynności przechowawcze oraz klasę podmiotu.

Opis: SCP-PL-215 to desygnacja nadana wszystkim wspomnieniom lub znaleziskom historycznym, opisującym nowoczesny niebieski samochód z dodanymi częściami innego pojazdu koloru żółtego, w czasach, gdzie taka technologia byłaby niemożliwa. Obiekt najprawdopodobniej posiada pewnego rodzaju anomalię pozwalającą na podróży w czasie.

Większość wspomnień historycznych SCP-PL-215 zawierała również opis dwóch mężczyzn. Teorią jest, że obiekt lub dane osobistości same w sobie są powiązane z organizacją Szwagier&Szwagier Motorized.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported