Wynaturzenie-276
ocena: +13+x


Wynaturzenie-276Środki asekurujące: Pole wypełnione Wynaturzeniem-276 ma być odgraniczone od wszystkich stron. Nierosłe istnienia winny być trzymane w usprawnionych rezerwuarach.

Deskrypcja anormalności: Wynaturzenie-276 to nieznany typ drzewa. Jego szaro-czerwony gabaryt jest pięcio łokciowy w szerokości oraz dwunasto w wysokości. Roślina osiąga pełny rozwój po około tygodniu od obsadzenia.

Po zbliżeniu się jakiegokolwiek człeka lub zwierzęcia w obręb dwóch łokci od atypii, wystąpi atrybut anomalii, przez który dotknięty byt zacznie zbliżać się w kierunku atypii. Po osiągnięciu wystarczającej odległości, istota zacznie wsiąkać w abnormalność. Nie jest wiadome ani zdolne do ustalenia, co się dzieje z istnieniem po wsiąknięciu w abnormalność.

Z niewiadomych przyczyn powyższy proces zachodzi tylko w jednej na ośmiu abnormalności. Pozostałe instancje nie wykazują żadnych anomalnych cech oprócz nietypowego wyglądu.

Addendum I: Detergent został odkryty dwudziestego ósmego marysa, tysiąc sześcet ósmego roku podczas przeprawy Chorągwi błogosławieństwa świętego Jerzego. Batalion natrafił na opuszczoną plantacje, na której zostały odnalezione parę rosnących anormalności, które zostały następnie przechwycone.

Na terenie plantacji również odnaleziono teczkę wypełnioną listami. Listy te można zobaczyć poniżej:

Henryku,

w momencie w którym piszę ten list, pierwsza dostawa właśnie zaczyna kiełkować. Wygląda naprawdę przepięknie. Świetna robota. Oczywiście, od razu zacznę się odpłacać. Tak jak pisaliśmy, postaram się, żeby elekcja poszła na twoją korzyść. Nie martw się konsekwencjami czy innymi takimi bzdurami. Nasz kościół posiada swoich wyznawców w wielu miejscach. Wielu miejscach. Dlatego nigdy nie zapominaj, dzięki komu zawdzięczasz swój urząd.

Karcysta Kazimierz Kadmut

Henryku,

nie chciałem pisać tego listu, ale niestety muszę. Otóż zauważyłem pewną rzecz w kolejnych dostawach. Liczba roślin zaczyna się zmniejszać, a dostarczone rośliny działają coraz gorzej. Ten proces zaczęło się manifestować od około dwóch miesięcy. Zaczynam się martwić i mam nadzieje, że ten błąd zostanie poprawiony

Karcysta Kazimierz Kadmut

Henryku,

zaczynam się coraz bardziej martwić. Dostawy nie dość, że coraz rzadsze, to coraz gorsze w efektach. Wiele z tych roślin nawet kompletnie nie działa! Jestem bardzo zawiedziony. Nadaję ci ostatnią szanse. Jeżeli nawet ją zaprzepaścisz, nie skończy się to dla ciebie dobrze.

Karcysta Kazimierz Kadmut

Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Nie uciekniesz przed sprawiedliwością, nawet jeżeli sądzisz, że teraz jesteś bezpieczny. Dojdę po ciebie, w najmniej spodziewanym momencie. Na przykład jak będziesz korzystał z sedesu. Albo jak będziesz podziwiał odległe krajobrazy. Dam tobie szansę na zgadnięcie, kiedy to nadejdzie.

Karcysta Kazimierz Kadmut

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported