SCP-PL-287
ocena: +1+x
SCP-PL-287-1.jpeg

SCP-PL-287.

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-287

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne czynności przechowawcze: Teren osiemnastu metrów wokół SCP-PL-287 powinien być ogrodzony kilkumetrową siatką oraz oznaczony jako niedostępny. Fundacyjny bot ma za zadanie usuwać wszelkie internetowe dyskusje dotyczące SCP-PL-287-1.

Opis: SCP-PL-287 to była platforma przeciwlotnicza z czasów drugiej wojny światowej znajdująca się w pobliżu Wielkiej Brytanii. Powierzchnia podmiotu wynosi 4000 m2. Obiekt jest odporny na wszelkie obrażenia.

SCP-PL-287-1 to grupa humanoidalnych stworzeń zamieszkujących SCP-PL-287. Wszystkie instancje są pokryte czerwonymi łuskami. Dodatkowymi charakterystycznymi elementami dla nich są dodatkowa para kończyn zakończona szczypcami oraz całkowicie szare gałki oczne. Ich budowa czaszki znacząco różni się od tej ludzkiej. Przedstawiciele SCP-PL-287-1 są zdolni do komunikacji w stopniu podstawowym lub poniżej podstawowego. Instancje są negatywnie nastawione do innych stworzeń, w przypadku kontaktu zaczną je atakować przedmiotami dostępnymi pod ręką. Wyciągnięte poza platformę obiekty natychmiastowo umrą, a następnie odrodzą się na SCP-PL-287 w takim samym stanie jak przed zgonem.

Uwaga!

Powyższy dokument zawiera nieaktualne informację.

Przejdź tu aby zobaczyć aktualną wersję.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported