Polskie Archiwum Serii

POLSKIE SERIE


Ta strona służy jako lista wszystkich oryginalnych serii stworzonych na polskiej filii. Serie, w odróżnieniu od kanonów mogą być tworami zamkniętymi, do których dodawać może wyłącznie oryginalny autor, lub osoby z wyraźnym pozwoleniem od takowego.


W wyniku nieudanej wymiany w Afganistanie, C.I.A. i inne agencje odkryły, że A.R.G.U.S. Inc. posiada dostęp do ładunków nuklearnych nieznanego pochodzenia. Tajemnicza korporacja do tej pory pozostawiająca w cieniu zwróciła uwagę wszystkich graczy na polu handlu zbrojeniowego. Jest to zainteresowanie, którego firma próbuje unikać.


Seria autorstwa Promether-02.


Zastanawiałeś się kiedyś, czy świat, w którym żyjesz, jest prawdziwy? Czy nie miałeś poczucia, że wszystko jest… sztuczne?


Seria autorstwa Charonides.


Zło jest złem. Każdy jednak, z nieukrywanym wstrętem, przyznałby, że Fundacja jest potrzebna, do zachowania spokoju i porządku na świecie. Teraz jednak możesz zapomnieć o wszystkim, co wiesz o Fundacji. Ponieważ przyszedł czas kopania tyłków.


Seria autorstwa wanna-amigo.


Ludzie zawsze mieli obsesję z patrzeniem w górę. Od Egipcjan z Ra, przemierzającego na codzień nieboskłon w swym ognistym rydwanie, Azteków i Majan, którzy w słońcu widzieli boskość, mitów Abrahamskich, przyrównujących niebo, naszą sferę nad głowami, do rajskiego życia po śmierci, ludzie zawsze dążyli do góry.


Seria autorstwa Arcydziegiel, Charonides i Douglas-MA.


The difference between a fairy tale and a sea tale? A fairy tale starts with "Once upon a time." A sea tale starts with "This ain’t no shit!"


Seria autorstwa Zygard.


Fundacja jest uważana za potężną organizację w zasadzie przez wszystkich, którzy wiedzą o jej istnieniu. Pomimo wielu prób jej wrogów, niezachwianie trwa w swej misji zabezpieczania anomalii i chronienia ludzkości przed wszelkimi nadnaturalnymi okropieństwami. Przynajmniej w naszym świecie.


Seria autorstwa ZeroStrider.


Lesina Górna, gdzie toczy się akcja, to spokojne i zaciszne miejsce… czyli mówiąc wprost biedne i bez perspektyw. Znikomy przemysł, umiarkowany stopień przestępczości, wysoka emigracja zarobkowa— nic, czego nie znamy z rzeczywistości.


Seria autorstwa wanna-amigo.


Roztrzyn, piękne radzieckie miasto wybudowane zaraz po wojnie na przełomie lat 40 i 50, dające miejsce do życia 50 tys. ludzi. Stanowi ono centrum swojej okolicy, otoczone licznymi starymi wsiami, oraz pradawnymi lasami. Jednakże nawet ten raj ma swoją ciemną stronę. Potajemne gry ludzi stojących nad zwykłym człowiekiem oraz tajemnice samej okolicy, w pewnym momencie, jak bańka pękają, uwalniając śmierć i grozę.


Seria autorstwa Predator3174PL.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported