SPC-173
ocena: +5+x

Identyfikator podmiotu: SPC-173

Możliwości Bicia Rekina: SPC-173 ma pozostać na basenie w Oceanic Resort Area Ali na czas nieokreślony. Personel przebywający w ORA Ali ma obowiązek spędzić co najmniej 60 minut w widocznym zakresie SPC-173 w okresie dwudziestu czterech godzin pobytu na rekolekcjach z przyczyn terapeutycznych. Co najmniej trzech pracowników ma w danym momencie pozostać w skutecznym promieniu SPC-173, aby powstrzymać i / lub zapewnić pomoc medyczną swoim kolegom, jeśli zostaną oni napadnięci.

Opis: SPC-173 jest pojedynczym elementem; animowany posąg rekina (REEFER TRUE) zbudowany z muszli i korzeni. REEFER TRUE jest zwykle obojętny - i generalnie nie stanowi zagrożenia dla personelu znajdującego się w jego bezpośrednim sąsiedztwie. REEFER TRUE wchodzi w stan aktywny, gdy jakakolwiek obserwująca go osoba zaciska jedną lub obie pięści (odtąd "ofiara"). Kiedy to nastąpi, REEFER TRUE zostanie ożywiony i zbliża się do ofiary. Następnie złamie pojedynczy palec ręki i powróci do swojej pierwotnej pozycji. Będzie to zawsze miało miejsce w ciągu jednej sekundy, niezależnie od odległości od aktualnej ofiary (ofiar).

REEFER TRUE został przeniesiony do ORA Ali w 1993 roku w ramach eksperymentalnego Projektu IREQUELL. Jest wykorzystywany jako środek pomocniczy w warunkowaniu agentów Center, aby rozwinąć umiar w konfrontacji z istotą Selachii. Wcześniej operatorzy byli KIA podczas misji w Center, ze względu na ich niezdolność do spokojnej oceny sytuacji i priorytetyzacji celów kluczowych dla misji. Operatorzy w terenie byliby całkowicie zajęci zaręczeniem się i wybijaniem zagrożeń.

Czerwonobrązowa substancja w basenie Ośrodka to połączenie sosu stekowego A1 i hawajskiego ponczu. Pochodzenie tych materiałów nie jest znane, ale zgłoszono, że są smaczne.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported